Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

z poznania 23

Pracuję w salonie masażu erotycznego, boże faceci są zboczeni na maksa

Polecane posty

Pracuję w salonie masażu erotycznego, na szczęscie ostatni miesiąc...niby Polska, kraj katolicki i blablanla a faceic są zboczeni na maksa.....przez tę pracę znienawidziłam wszystkich facetów(ale na szczęscie nie odbiło się to na związku z moim facetem)...ogólnie powiem ze Polscy faceci w 90 proc nie dbają o siebie, mają okropne stopy, paznokcie na nogach a o tym co mają między nóg to milczę!!!!! XXI wiek a faceci nie więdzą co to jest nożyczki(nie mówię już o depilacji)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy to
co ma wspólnego nie dbanie o siebie ze zboczeniem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokejszyynn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milknę*
" a o tym co mają między nóg to milczę!!!!! " :-D ja też milknę ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze b
do takiego salonu i jak mnie laska masuje to zawsze sprzet odpala i za doplata przynajmniej lodzik musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheha
to sie teraz masaz nazywa, hahaha, nazywaj rzeczy po imieniu po prostu sie kur wisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ekurwię się, to jest naprawdę masaż, tylko na koniec trzeba facetowi zwalić konia... u nas nie ma opcji z lodem..ni ewiem może kolezanki się zdagdają, lae ja nieee. a jak nie wiesz, to nie gadaj bym pracowała w agencji, to tak bym i napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik100
Też chodzę na takie masaże i powiem jedno, tam same dziwki pracują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Też chodzę na takie masaże i powiem jedno, tam same dzi**i pracują!" tez mi sie tak wydaje. a co na to Twj facet - toleruje to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze do ciebie przychodza sami nieumyci bo im na Tobie tak na prawde nie zalezy - nie musza sie starac, wystarczy, ze zaplaca, a i tak im zrobisz dobrze, nie wazne jak beda wygladac i czy beda smierdziec na pewno dla soich kobiet sie bardziej staraja jest tyle samo facetow zadbanych, co nie - tylko Ci zadbani nie potrzebuja placic za zwalenie konia - zwlasza kobietom, ktore to robia kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik100
tez mi sie tak wydaje. a co na to Twj facet - toleruje to?? Nie jestem gejem jeżeli o to ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...do mnie przychodzi z buszem między nóg, a jak wychdzi od razu robi sobie piękne fryzurki hahaha dużo przychodzi zonatych, prfesorowie, młodzi, czego ja pytam oni tu szukają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to Twoja praca jest gorsza od tych co na wieczorach kawalerkich sie rozbieraja i pozwalaj sie tylko zmacac kolesiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik100
Faceci są zboczeni za to ty jesteś porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaja dziewczyny, ktora mu obciagnie za kase, bez zobowiazan - ida na latwizne, nie musza sie dla niej starac, ani nieczego dawac w zamian nawet u dziwek musza troche wlozyc inicjatywy w gre wstepna, a tu zupelnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi Twojego faceta, ze ma taka dziewczyne obok siebie - kiedys to i tak do niego dojdzie od jakiegos zyczliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw piszesz ze nie odbija sie to na zwiazku a teraz ze : mój facet o tym nie wiem"...... chyba sie pogubilas :).....a prosilem ! prowokacja powinna byc przemyslana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina868
Szkoda że nie jestem z Poznania bo chętnie bym wziela ta prace za ciebie jak odchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wałe mu konia i tyle, w rękawiczkach nie znacie mojej sytuacji...nei poszłabym tu pracować, gdybym mogła pracować na normalnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik100
Mogłaś pracować normalnie tylko jesteś leniem i ci sie nie chciało cięzko pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nie dzieiwe że
ci co tam ida są zboczeni, bo mi sie az głupio o tym slucha;/ jak mozna se dać obcej dziewczynie :stzrepac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo mii
"nei poszłabym tu pracować, gdybym mogła pracować na normalnej pracy" a teraz odchodzisz, tak? a gdzie bedziesz pracowac? u jednego z klientow czy "na normalnej pracy"? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli to że mysłałąm, że będę odnosić się inaczej do swojego chłpoaka i że widok jego penisa będzie wywoływał we mnie negatywne emocję... jednak tego się nie stało ja strasznie z tym się czuję i wstyd mi jest, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej pracy pewnie masz wysoka pensje i to wolalas od np kasy w hipermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje tu 4 mies.. posłuchajcie, poszłabym do pracy nawet sprzątac lub kasjerką, ale nie jestem obywatelką Poski i żeby załatwić sobie pozwolenie do pracy trzeba pobiegać po urzędach i pozbirac różne papierki,,,więc jestem Rosyjanką, napewna tera polecą tksy typu ruska KURWA inne dziewczyny rozbierały się i coś tam jescze, prze to miały więcej klientów i więcej kasy nigdy tego nie robiłam...serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×