Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaletto85

zaspokoje sie przed nieznajoma kobieta

Polecane posty

a co ty taki wyrywny?! zamknij pysk i jak ci sie nie podoba to wypad! nie wiem czemu wyglaszasz takie opinie jesli nie masz pojecia. Sam pewnie kisisz sie pol dnia przed kompem i raczej ciezko jest ci sie odnalesc w normalnym swiecie wiec bluzgasz na innych. powodzenia z takim podejsciem a teraz wypier.dalaj bo ja ci nie ublizalem frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeee wstyd
Cóś mi się zdaje że jesteś kaleką i masz odwrotnie przyrośniętą pałę :O . To co u normalnych facetów jest na dole, u ciebie jest nagórze, a co u facetów na górze, u ciebie na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie dyskutowac z takimi domoroslymi medrcami jak ty. Naprawde nie czuje potrzeby tlumaczenia sie przed wami. Jesli wam sprawia to satysfakcje to ulzyjcie sobie w lesie, idzcie sobie pokrzyczec pobluzgac, moze zapalcie jakies ziolka? kissme ciesze sie ze nadal sa dziewczyny ktore nie boja sie otwarcie mowic o swoich fantazjach i upodobaniach nie przejmujac sie jakimis wioskowymi chloptasiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to troche ryzykowne by bylo ;] niby fantazja ale.. a noz a widelec jestes jakims zboczencem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez sie nie przejmuj tymi frajerami. ciekawe czy tak samo by cwaniakowali twarza w twarz. napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz
no coś Ty moj kochany nie opuszczę Cię :classic_cool: klękaj cwelu do miecza i masz ładnie połknąć, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do- a teraz!!! jesli nie masz nic do powiedzenia to zwyczajnie opusc ten topik nie jestes tu mile widziany.szkola sie zaczela wiec do ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZBOCZENCA MI DALEKO, OT TAKA FANTAZJA. przeciez nikogo nie zmuszam, jesli ktos bedzie zainteresowany pogadamy sobie na @ i wtedy mozemy sie spotkac. nie jestem jakims zakompleksionym bubkiem ani 58 letnim emerytowanym starym onanista tylko zwyklym chlopakiem. Poza tym mysle ze jesli bysmi pisali na @ to w miare latwo jest rozpoznac czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissme- wystarczy ich ignorowac, to co mialem to juz im wyjasnilem na poczatku i dalsze dyskusje uznaje za zbedne. Ale dzieki:) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissme gdzie jestes?:) chyba tylko Ty jedna nie boisz sie sprobowac szkoda ze jestes tak daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×