Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odddolinka

Nie wiem już co mam zrobić POMOCY!!!!

Polecane posty

Gość odddolinka

Wietajcie ....mam straszny problem ... ;( Mam dwie suczki w domu ,jedna juz jest starsza a druga ma jakies 7 lat . Kupilam ostatnio yoreczke (ma 8 tygodni) Starsza zakceptowala yoreczke jednak ta 7 -letenia sunia nie chce jej zaakceptowac. Warczy na jej widok i sprawia wrazenie jakby chciala ja pogrysc. Nie mam zielonego pojecia jak je pogodzic i przyzwyczaic do tego ze yoreczka i tak zostanie w domu. Blagam pomooooozcie mi ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałabym, że nie masz się czym martwić i pieski na pewno same się jakoś pogodzą, ale skoro tutaj piszesz, to problem chyba jest poważny... może na początek postaraj się, by starsze pieski nie miały powodów do zazdrości o "młodą", rozłóż nowej suczce legowisko w innym pomieszczeniu, o osobnej misce mam nadzieję, że nie muszę wspominać? poza tym, zawsze możesz zajrzeć do jakiegoś mądrego podręcznika o wychowywaniu psów, jest tego doprawdy zatrzęsienie, choćby na stronie sklepu delazoo.pl . poza tym, pamiętaj, że z kobietami to tak zwykle jest, nie tylko u psów - muszą się czasem pogryźć i wydrapać sobie oczy ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×