Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uwielbiam lekko puszyste

Wczoraj widziałem dziewczynę przy kości w spódniczce - była super

Polecane posty

Gość Uwielbiam lekko puszyste

Była dość przy kości, lekko puszysta, ale nie jakaś gruba. Miała kobiece kształty, fajny biust, biodra, tyłek i nabite, dość pulchne uda. Wyglądała bardzo sexy i była ładnie uśmiechnięta. Miała dekolt i spódniczkę. Widać było zadbane, ładnie wygolone nogi. Seksapil i kobiecość z niej biły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten temat zalozyla gruba
oblesna baba :o wmawiaj sobie ze jestes piekna bo nic ci innego nie zostalo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:08 [zgłoś do usunięcia] a ten temat zalozyla gruba oblesna baba wmawiaj sobie ze jestes piekna bo nic ci innego nie zostalo i nic innego,ciekawego,nie masz do powiedzenia?! Kolejna posrana małolata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten temat zalozyla gruba
a ty co? kolejna ważąca 80kg która zamiast się odchudzać to siedzi na kafe i wpierdala czekoladki a czytając ten ten temat podnieca się że jest piękna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik tak tik tak
u lekko a nawet bardziej puszystych o seksownym wyglądzie decydują: 1. Proporcje budowy ciała (najważniejsze) 2. skóra - ta która jest widoczna, jak schowane co brzydsze (np cellulit na nogach) a ładna skórka biustu wyeksponowana to super 3. wyczucie i umiar w odsłanianiu nóg, ostre mini nigdy (!!) nie wygląda dobrze u takich osób Jak ktoś pisze że tylko szczupłe są seksowne to niedoświadczony małolat który nie zasmakował jaki może być seks z taką dziewczyną, zdecydowanie częściej niż inne bezpruderyjne i otwarte na wszelkie eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie i cellulit na dupie
mialem stycznośc z taka utuczona :o ohydna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.09.2009] 12:14 [zgłoś do usunięcia] a ten temat zalozyla gruba a ty co? kolejna ważąca 80kg która zamiast się odchudzać to siedzi na kafe i wpie**ala czekoladki a czytając ten ten temat podnieca się że jest piękna tak,tak oczywiście gwiazdo 💤 Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo na zdrowie Ci to nie wyjdzie. Skończ najpierw gimnazjum i wytrzyj mleko spod nosa a dopiero później zacznij się wypowiadać na jakiekolwiek tematy, bo narazie Twoje,hmm wypociny są co najmniej żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczulona na głupotę, poczułaś się taka dorosła, kiedy "poniżyłaś" kogoś innego, jakie to niby dziecko itp? Mało tuczników na ulicach, które nie widzą, jak wyglądają i jakie to ma konsekwencje? :O Jeżeli jesteś uczulona na głupotę, to powinnaś już dostać astmy od siebie, bo wywyższanie się nad innych jest bronią idiotów. Każdy ma swój gust, są tacy, co wolą pulchniejsze i nikt im tego nie zabroni :p Tak samo, jak ktoś woli szczuplejsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA astmę nie chorowałam i chorowaćnie mam zamiaru. Nie wiem w czym widzisz poniżanie innych? zresztą nie mam zamiaru się łumaczyć.Musisz uważniej czytać co kto pisze :O co do tuczników...uważam że nie tylko one nie widzą jak wyglądają, ale to już subiektywna ocena. Nie ma co obrażać osób o pełniejszych kształtach,bo szczuplejsze nie znaczy lepsze . Wywyższanie się nad innych to nie broń idiotów- to swoista zuchwałość ot co Trochę dramatyzujesz z tymi określeniami,ale co zrobić? c'est la vie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poniżanie" napisałam w cudzysłowie, ponieważ nie mogłam znaleźć odpowiedniego słowa:p Chodzi o traktowanie z góry innych. Nie ma to jak kozaczyć w internecie:> i nie piszę o pełniejszych kształtach, ale chorobliwie otyłych osobach, których (niestety) coraz więcej na ulicach. Dla części ludzi szczuplejsze = lepsze i ma to pewne uzasadnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt,nie ma to jak kozaczyć w internecie :P ie napisałas konkretnie co miałaś na mysli więc zostawiłaś czytelnikowi wolną wolę. Chyba jako jedna z niewielu miałas na myśli właśnie takie osoby... dlatego wyraziłam dobitniej swoją opinię o ograniczonych ludziach siedzących na kafe, którzy swoje frustracje wyładowują na innych :O Nie sztuką kogoś obrazić,sztuką jest bronić racji osoby pokrzywdzonej, a u nas to raczej ciężka sprawa.Za dużo stereotypów i zbyt duża ciemnota w naszym państwie by można było żyć "normalnie" nie bacząc na kąśliwe uwagi i obelgi innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki z cialkiem, jak odpowiednio to wyeksponuja, wygladaja piekielnie sexownie, i maja ogromny potencjal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona to krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rechotek5
spasione sa bleeee,ale zadbane przy kości sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest różnica między spasioną a zadbaną przy kości? dla niektórych tutaj "grubas to grubas" tylko nie wiem skąd ta agresja w kierunku osób, które maja problemy z nadwagą czy z otyłościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje sex
zapraszam kolezanki na niezobowiązujące spotkania w stylu Dogging w toruniu ;) moje gg 2332671 Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety o rety
nalezaloby okreslic jaka to kobieca, jaka lekko pulcha, a jaka juz gruba. ja mam 174c, waze 56 kg, a dla swojego exa bylam "kobieca" :O:O (bo mam 93cm w biodrach) i w koncu mnie zdradzil z chudsza o 4 kg :) :D:P, tepak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy da sie schudnąć z rozmiaru 42 do 24?Z pewnością sie da.najlepiej zastosować dietę cud czyli odmówić przyjmowania jakichkolwiek pokarmów i płynów a po roku( już pośmiertnie) można sie cieszyć niezwykle szczupła sylwetką:) taka mała dygresja.Jaka jest różnica między szczupłą-normalną-przy kości-kobiecą?Udo-55 cm, talia 70,waga 69,wzrost 170 cm.-To moje wymiary.Raz w tygodniu aerobik,raz w tygodniu joga,raz w tygodniu basen,trzy razy w tygodniu poranne bieganie-jak kobieta jest wysportowana to te kilka kilogramow więcej nie ma najmniejszego znaczenia.Kobieta,która jest fizycznie aktywna ładniej się porusza,swobodniej się porusza,ma wyrzeźbione ciało.To zwraca uwagę:)ten szał na ciągłe diety,odchudzanie jest dla mnie niezrozumiały.Kobiety w ciągu kilku tygodni próbują zgubic sadelko,które zboierały kilka lat-niemozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona09876543
mam 172 wzrostu i ważę 71 kg moze dla jednych to duzo ... za dużo ale wiecie co .... za nic w swiecie nie oddałabym swoich piersi i tyłka wygladam proporcjonalnie wcale nie mam wylewającego sie brzucha lecz wcięcie w tali mysle tylko zeby ujedrnić jeszcze to moje ciałko i schudnąć tak do 65 kg a co do innych osob na tym forum ... sa gusta i guściki i jak to mówia o gustach sie nie dyskutuje inni lubia kobiety troche grubsze inni troche chudsze SZANUJMY CZYJEŚ ZDANIE! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1983 rrrrrrrrrrrr
Waze 80 kg przy wzroscie 168cm ,jestem na diecie wlasnie przez takich jak wy ktorzy nie akceptujaludzi puszystych i otylych.... Powiem wam wiecej zal mi bedzie mojej pupy i ksztaltnych piersi a faceci to kochaja,wciaz widze jak na uliy mezczyzni rzucaja zachecajace spojrzenia i usmieszki .Moj facet tez kocha mnie taka jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona09876543
ona 1983 rrrrrrrrrrrr rozumiem Cie .... ja mam to samo ;] nie rozumiem dlaczego ludzie nie rozumieją tego ze każdy jest inny! co to byłby za swiat w ktorym kobiety były by takie same ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×