Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aisha1979

czy we wczesnej ciazy mozna cwiczyc miesnie brzucha?

Polecane posty

witam mam 29 lat i takie pytanie poniewaz staramy sie z chlopakiem o dziecko juz 5 miesiac wlasnie w te dni i teraz jestem 3 dzien po stosunku i zaraz po i do teraz mam bole w podbrzuszu i raz w jednym raz w drugim jajniku pytam bo czy jesli moglo dojsc do zaplodnienia to czy moge cwiczyc miesnie brzucha bo jakis czas temu zaczelam 6 wejdera zeby schudnac troszke przed planowana ciaza no i dopoki sie nie wie to przeciez trzeba prowadzic normalne zycie ale gdyby jednak doszlo do ciazy to nie chcialabym poronic od wysilku w trakcie zagniezdzania zarodka. piszcie co mam robic bo na test jest za wczesnie a cwiczen nie chcialbym przerywac jesli okaze sie ze nie jestem do planowanego okresu mam 10,12 dni . z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna cwiczyc
jezeli cos mialoby zaszkodzic wojemu dziecku to lepiej, zeby organizm pozbyl sie takiego slabego plodu. Dobrze bedzie, nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie ryzykowała, mój lekarz przez całe nasze starania mówił, że nawet podczas starań należy dbać o siebie tak jakby było się w ciąży. Chyba że chcesz się potem martwić czy dzidziuś jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam koleżankę która podejrzewała ciążę ale nie dbała o siebie, prowadziła bardzo aktywny tryb życia i nie chcę straszyć tu nikogo, ale zamiast poronić, urodziła niepełnosprawną córeczkę. Dlatego ja, gdy tylko zaczęliśmy starania, dbałam bardzo o siebie i już za 3 miesiące urodzę zdrowe bliźnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×