Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krawczyński97

Wypowiedzenie a zwolnienie lekarskie-WAŻNE!!!!

Polecane posty

Gość krawczyński97

Witam.Mam pytanko do osób które się znają. Pracuję w firmie półtora roku,umowa na czas nieokreślony.Wczoraj dostałem wypowiedzenie,ale.....Zastanawia mnie fakt,czy mogę iść teraz na zwolnienie lekarskie,bo... 14 maja miałem w czasie godzin pracy wypadek samochodowy, była policja, karetka.Kolega poszedł od razu na zwolnienie,ale ja nie,bo ogólnie nic mnie nie bolało.Ale miesiąc temu miałem problemy z kręgosłupem i od tamtej pory chodze po lekarzach.Do tego inne doszły bolączki i mam miec rezonans. Czy jak podpisałem już wypowiedzenie i jutro pójdę do lekarza, to czy wystawione zwolnienie lekarskie spowoduje,że wypowiedzenie traci moc(przynajmniej na ten okres zwolnienia)?? I czy w takiej sytuacji będąc na zwolnieniu dostanę normalne wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaos
teraz masz już pozamiatane jak podpisałeś wypowiedzenie.ale na zwolnienie możesz iśc,wtedy do zusu zanosisz,jakąś tam pensje będziesz miał.mój kolega kiedyś tak zrobił jak go zwolnili.poszedł na zwolnienie i ciągnął przez pare miesięcy a zus mu płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyński97
No to,że będe musiał odejść z pracy to wiem.Chodzi o to tylko,czy jak pójdę na te zwolnienie,to będę miał 100% płacone,jesli to będzie zwlonienie z powodu tego wypadku w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyński97
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadek był 14 maja, a Ty chcesz po ponad 3 miesiącach iść na zwolnienie lekarskie z powodu tego wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyński97
A czemu nie, skoro wcześniej bałem się iść na zwolnienie po wypadku,że stracę pracę. A skoro i tak ją straciłem, a dolegliwości nadal mam,to czemu nie ? A zwolnienie i tak już dostałem, narazie na miesiąc ;P I teraz zobaczymy co dalej. Tylko teraz ciekai mnie, kiedy będe musiał się rozliczyć ze sprzętu.Czy na koniec wypowiedzenie, czy dopiero jak skończy mi się zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×