Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewiiik

Co kupić babci na 80-lecie

Polecane posty

Gość Ewiiik

Witam, mam problem nie wiem co kupić babci na 80-lecie. Proszę o jakieś pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że babcia na pewno zachwycona będzie jakąś fotoksiążką. W dobie cyfrowej obróbki, możesz przecież zeskanować zdjęcia babci z młodości, zebrać zdjęcia starsze i nowsze, nie tylko babci, ale i najbliższych jej osób oraz stworzyć całą historię rok po roku, od czasów młodości dziadków aż do dzisiaj :) Na przykład coś takiego - http://www.superfoto.pl/fotoksiazka_album_cyfrowy.html - moi dziadkowie są bardzo sentymentalni, sama planuję im sprawić coś takiego na rocznicę ślubu i jestem pewna, że to będzie strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
ja takiego wieku nie dozyje ;( juz mam komplikacje zdrowotne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
ciśnieniomierz, zestaw wzmacniających preparatów dla seniorów (jakieś dopelhez,biovital)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmate myśli
Nie wiem jaka jest Twoja babcia, co lubi? Moja uwielbia dostawac kremy i perfumy do tego właśnie jak ktoś wyżej napisał: jakieś witaminy do picia w stylu doppelherz, biovital. Poza tym lubi też apaszki i korale. Jeżeli Twoja babcia lubi zdjecia to myślę, że pomysł fotoksiażki może byc fajny... uwiecznione chwile z babci życia- od młodosci poprzez jej dzieci i wnuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama znasz najlepiej swoją babcię i powinnaś wiedzieć co jej się będzie podobało, co jej się przyda i z czego będzie zadowolona. Ja też zawsze mam problem z prezentem dla mojej babci, bo co wymyślę okazuje się, że ktoś z rodziny już na to wpadł przede mną, a bez sensu dawać dwa takie same lub podobne prezenty. To może powiem Ci, co ja ostatnio dałam babci na urodziny. Moja babcia nie jest typową babciową babcią. Czyli nie siedzi non stop w domu i nie szydełkuje. Raczej jest typem sportowym. Uwielbia dobre ciuchy, markowe perfumy i eleganckie torebki. Więc niewiele myśląc wybrałam jest świetną bluzę na centersport.pl. Jasnobrązowa, z kapturem, zapinana na zamek. Babcia była zadowolona, bo taką bluzę założy i w domu, i na wyjście, i jak jedzie na wieś. Jest ciepła, ale i wygląda gustownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyciproblem
O matko, ludzie! Załamujecie mnie! :O Babcia to jest przede wszystkim kobieta! Oczywiście można jej kupić jakieś krople na serce, czy masażer, ale warto dodac jakiś typowo kobiecy prezent (zestaw dobrych kremów, perfumy, jakiś fajny ciuch). Czy owa babcia ma jakieś pasje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×