Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy mam brać omega 3

Czy łykacie omega 3 w ciąży ???

Polecane posty

Gość czy mam brać omega 3

Ponoć pozytywnie wpływa na rozwój mózgu dziecka. A jeśli tak to jakiej firmy i w jakiej dawce ? Nie wiem czy brać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brac kolejny chwyt reklamo
wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie umieram nie martw si
on zbija cholesterol, nawet ja tego nie zazywałam w ciązy tylko przed ciążą. Ty w ciązy bierz tylko witaminy dla kobiet w ciązy i jak ognia innych leków unikaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam
linocompleks folicum zawiera kwasy omega 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mam brać omega 3
To nie jest lek tylko suplement diety. Kupiłam na razie Prenatal DHA, zawiera 200 mg omega 3, ale jest dosyć drogi, zastanawiam się tylko czy mogę brać jakiś z innej firmy np. Naturelle czy Naturcaps. Linocomplex folicum brałam na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie lepiej
zjedz jakąś tłustą rybę morską :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej a do lekarza ty nie
chodzisz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mam brać omega 3
Nie mogę jeść ryb, mam alergię. Lekarz mówił, że mogę brać obojętnie jakie i mam się poradzić farmaceuty. Farmaceuta powiedział, że mam się poradzić lekarza, paranoja. Dlatego pytam z jakich firm i ile wy brałyście w ciąży. A może w ogóle nie potrzeba? Ale ja w ogóle nie jem ryb, ani dużo innych produktów z omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole co za baran
Lekarz mówił, że mogę brać obojętnie jakie i mam się poradzić farmaceuty. Farmaceuta powiedział, że mam się poradzić lekarza, paranoja. zmień lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mam brać omega 3
omega to omega lekarz nie musi znać wszystkich firm dostępnych na rynku to tak samo jakby powiedział, że mam kupić witaminę C, też mam zmienić lekarza, bo nie powiedział z jakiej firmy kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Ja brałam witaminy i Omega 3 w jednym. Nazywały się Ladee Vit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyvdy
ten kwas jest również w mleku matki, warto karmić piersią a nie tylko łykać pigułki. Ryby morskie mają duzo omaga3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Prenatal DHA . Zalecany w czasie ciąży i w okresie karmienia. Polecano mi także Nenatal tylko nie wiem który rodzaj, on jest chyba podzielony na poszczególne trymestry. Możesz też dokupić do swoich zwykłych witamin dla ciężarnych osobno kwas Omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe zegarki tra ta ta ta
A mi lekarz polecił właśnie siemię lniane i olej rzepakowy-łyżeczkę dziennie-czy to do sałatki czy od tak po prostu wypić. Najlepiej przyswajają się z jedzenia-z tabletek o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HanLin
ja średnio przepadam za olejem rzepakowym jednak ma swój dziwny posmaczek którego nie toleruję ... chyba w takim wypadku wolę środki "sztuczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
dyvdy nie tyle żeby zaspokoić potrzeby Twoje i dziecka, trzeba jeść ryby ale tabletki z witaminami też są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
kolorowe zegarki tra ta ta ta koniecznie z czymś ten olej, jak sam wypijesz od razu możesz dostać rozwolnienia. Z suplementów też źle się nie wchłania, bo teraz już inaczej się leki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
321 ale po co łykać 2 tabletki jak można wszytko w jednym, mniej obciążenia dla żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole!
ja nie lube mieć 10 tabletek do jednej rzecz wole poszukać czegoś co ma bogaty skład nawet dać więcej kasy ale nie przejmować się z którego opakowania dziś zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam olej lniany w aptece i trzymam w lodówce. Biorę po jednej łyżeczce codziennie rano. Widzę poprawę. Jestem mniej zmęczona, lepiej mi się myśli. Jeśli mi pomaga to mojemu dziecku też. Zresztą badania wykazały że siemię lniane i olej lniany chroni przed rakiem, a nawet z nim walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteeeee
ja sobie kupiłam oliwę z oliwek monini i olej z pestek dyni przez kilka dni piłam je po łyżce ale tak mnie rwało, że dałam sobie spokój mam dhea z prenatalu z novitu i doppel herza, zaczęlam brać z prenatalu ale jedną tabl, a niby zalecają dwie dziennie. W sumie to sama nie wiem. W różnych źródłach różnie podają raz że od 13tyg raz od 14 a raz że po 14tyg. Mam plan w każdym razie taki od dzisiaj trochę mniej niż łyżkę oliwy z oliwek na zmianę z dynią i na wieczór jedna tabl DHEA. O oleju lnianym czytałam sprzeczne informacje, jedni piszą że można w ciązy pić inni, że lepiej nie. A do tej osoby, która usłyszała wiadomość od lekarza, żeby radziła się farmaceuty to niech lepiej zmieni lekarza, bo takie podejście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam ostatnio bardzo ciekawy artykul http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1686015,1,kwasy-omega-3-zwiekszaja-ryzyko-raka,index.html#.Uhy3CZn8CEI i od tego czasu nie biore omega 3:) zapytalam sie tez dietetyka i potwierdzil zeby nie brac tylko jesc rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styropian z dachu
od czasu do czasu (4 razy w tyg okolo) łykam sobie to: http://www.lepszylek.pl/14152,galomega-700-mg-olej-z-miesni-ryb-sardynkowatych-300-kapsulek.html nie zaszkodzi mysle, a ma w sobie omega 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy dha SA potrzebne dziecku bralam prenantal Dha ale jest drogi 30 tab około 50 zł, później omega ale tez drogo wychodzi. Od 25 tyg biorę jakiś tańszy zamiennik polecony w aptece. Lekarze przepisując drogie bo wiadomo nabijaja kasę aptekom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×