Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontująca

Co to za kwiatki?

Polecane posty

Gość ten drugi to zamiokulkas
trzeba go bardzo rzadko podlewać. Poszukaj w googlach - jest dużo informacji na jego temat. Pierwszy - nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi Zimokulkas bardzo fajny kwiatek ,nie wymagający :) mam takiego sama :D poczytaj o jego uprawie na necie ,bardzo łatwa :) Pierwszy to chyba ...yyy..kurde no wypadło mi słowo :D bardzo znany kwiatek doniczkowy:) może któraś dziewczyna pomoże bo ja nie pamiętam :D Ale ten pierwszy to na 99%zimokulkas bo zambia raczej nie a ona jest trudna w uprawie z tego co czytałam :) podobne sa jak dwie krople wody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy fajnie rosnie, mozna go rozpiac na scianie, fajnie wyglada. ten drugi bardzo modny ostatnio, moja mama go ma, malo wymagajacy, fajnie elegancko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontująca
Dzieki dziewczyny. No ten pierwszy to badzo popularny pnący kwaitek, ten drugi to chyba faktycznie scindapsus, zgadza się na zdjęciach w googlach. Kurde, nie zapamietam, myslałam, że jakoś łatwiejszą nazwe ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisz albo dodaj do ulubionyc
h zdjecia kwiatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontująca
W sensie, ten pierwszy to scindapsus, niestety dostałam go lekko zalanego. Biedaczek choruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerko Twoja wiedza
zadziwia mnie każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam....Pozory , miła kafeteriuszko :) Jestem niespełnionym ogrodnikiem, a wiedza już się nieco zdewaluowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z innej beczki
nie znam poprawnej nazwy tego pierwszego kwiata, ale moj znajomy nazywa go BIEDA . Ponoc jak się ma taki kwiatek w domu , to pieniądze się nie trzymają . A ze jestem przesadna , wiec wszystkie te kawity ( a mialam chyba z 5 doniczek ) wywalilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam taką opinię odnośnie trzykrotki - że właśnie przyciąga do domu dziadostwo ( cytat dosłowny ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remontująca
Słuchajcie może mi jeszcze w tym pomożecie: Dostałam też małą dracenkę w opłakanym stanie, zalaną, z 30 cm korzeniem wystającym z zza małej doniczki. Czy przesadzając do wiekszej donicy uciąć ten wystający, przydługi korzeń, czy włożyć ją razem z nim do nowej donicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×