Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lg etna

hej mam pytanie odnosnie sklepow internetowych

Polecane posty

Gość lg etna

http://www.ceneo.pl/1862132 np te...czy ktos z Was potrafi cos o ktoryms z nich powiedziec? chodzi mi generalnie o to czy sa godne zaufania :p i jesli znacie jakis ktory mozecie polecic to bym poprosila o informacje. oczywiscie chce telefon kupic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w żadnym z tych sklepów jak dotąd nie robiłam zakupów, a doświadczenie w zakupach w sieci mam raczej dość spore ;) znam tylko jeden godny zaufania internetowy sklep z elektroniką i jest to 1komp.pl , znajdziesz tam wszystko od telefonów komórkowych, przez agd, aż do oprogramowania :) dla mnie super, bo wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg etna
baardzo dziekuje za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg etna
ale nie maja "mojego" telefonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, niefart. obserwuj ofertę, może wkrótce się pojawi? myślę, że możesz skontaktować się bezpośrednio ze sklepem i zapytać, czy zamierzają w ogóle mieć Twojego wymarzonego LG w ofercie. jeśli jeszcze nie znalazłaś go gdzie indziej, oczywiście ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twoim miejscu przy wybze sklepu kierowałabym się raczej cena jaką muszę zapłacić za dany telefon a niekoniecznie zaufaniem do sklepu. Nie sądzę, że sklepy, które reklamują sie na ceneo były jakieś wątpliwe w swojej działalności. Wybierz zatem ten, który oferuje najciekawsze i konkurencyjna ofertę od reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
3kropki.pl jest dobrym sklepem, ja tam przeważnie kupuję gry komputerowe..obsługa jest profesjonalna, a dostawa bardzo szybko i w jednym kawałku, także w 3kropkach spokojnie możesz kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania112345678
duzo jes sklepow, coraz wiecej tez jest aukcji internetowych. ja ostatni wylicytowaleam prosotwnice ghd za 67 + przesylka, ktora w sklepie kosztuje prawie 1000 pln. znalazlam taka nowa strone cendorado.pl moze tu bedzie cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym sklepie nic nie słyszałam, ale bardzo dobry sklep z elektroniką to x-kom.pl. Mają bardzo duży wybór różnorodnych produktów, do tego oferują wiele rzeczy najtaniej na rynku- np nigdzie nie znajdziesz tańszych laptopów i notebooków niż u nich :) a do tego jest to sprzęt naprawdę wysokiej klasy :) Telefony tez u nich znajdziesz- i to ile! Tak więc powodzenia w szukaniu wymarzonego fona i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Ja od dawno robię zakupy w sklepach internetowych - szybko i wygodnie. Kupuję zarówno drobiazgi - książki, biżuterię, ubrania. Ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy, w którym jest praktycznie wszystko (sprzęt r tv i agd, sprzęt sportowy, telefony itd.) Ceny są naprawdę okazyjne, bo z tego co się dowiedziałam, mają tam końcówki serii, dla tego mogą pozwolić sobie na tak niskie ceny (oczywiście produkty są markowe). Dla zainteresowanych podaję link do sklepu www.hiperokazja.pl Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu fajnego telefonu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Ja od dawno robię zakupy w sklepach internetowych - szybko i wygodnie. Kupuję zarówno drobiazgi - książki, biżuterię, ubrania. Ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy, w którym jest praktycznie wszystko (sprzęt r tv i agd, sprzęt sportowy, telefony itd.) Ceny są naprawdę okazyjne, bo z tego co się dowiedziałam, mają tam końcówki serii, dla tego mogą pozwolić sobie na tak niskie ceny (oczywiście produkty są markowe). Dla zainteresowanych podaję link do sklepu www.hiperokazja.pl Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu fajnego telefonu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory korzystałam tylko z allegro, ale ostatnio obserwuję też inne sklepy internetowe działające na zasadzie aukcji. Trzeba przyznać, że jest tego coraz więcej, ale nieraz można wypatrzeć prawdziwe cudeńka i to za śmieszne pieniądze. Dziś np. natknęłam się na sklep dobij.to, aukcje jeszcze nie ruszyły, ale w październiku pewnie tam zajrzę, bo zakupy przez internet to ogromna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A słyszeliście o kupuje.to ? Jest to nowa platforma Social Selling działająca w ramach Facebooka, która startuje w wersji BETA już 26 kwietnia. Przyznam, że już nie mogę się doczekać kiedy ruszy, ponieważ dzięki temu zakupy będą jeszcze przyjemniejsze i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×