Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra 345768

Sfałszowane świadectwo pracy

Polecane posty

Gość Aleksandra 345768

Świadectwo pracy-sprawdzenie wiarygodności. ~Aleksandra5555 dzisiaj, 15:54 Moja kumpela stara się o prace w księgowości,ale wymagane jest rczne doświadczenie.Jest po ekonomii i dodatkowo zrobnila sobie kurs,Załatwiła sobie lipne swiadectwo pracy,które ma uwiarygodnic to ze pracowala juz jako ksiegowa,facet ,ktory jej to załatwil w razie telefonu od potencjalnego pracodawcy potwierdzi ze dana osobka u niego pracowała.Ja jej to odradzam ,bo mysle ze to moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakunia unia
tez mialam zamiar tak zrobic jak twoja kolezanka ale sie balam:) mimo ze w razie jakby tam zadzwonili to ktos by potwierdzil ze tam pracowalam, ale ciort wie czy takie swiadectwo jets tylko i wylacznie do info nowej pracy zeby spr jak dlugo pracowalas, jak czesto chorowalas itp, czy do czegos innego. Nie znam sie wiec wolalam nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej się nie dzwoni
ale różnie to bywa po co oszukiwać samą siebie i pracodawcę i na starcie jechać na brzemiennym sumieniu?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyt bu
nawet jakja zatrudnia, to brak tego rocznego doswiadczenia wyjdzie zaraz potem (o ile jeszcze nie na rozmowie). Sama koncze wlasnie rachunkowosc, zaczelam prace w biurze i widze jaka jestem zielona, a jak wiele wiedza osoby po roku w tym mlynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze w ZUSie wyjdz
ie. Nie radze naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
nie boisz się że to się wyda?? Ja pracuję od dwóch miesięcy, nie jest to moja pierwsza praca, ale też tamta nie miała nic wspólnego z tym co robię teraz. Nigdy nie ukrywałam że nie mam doświadczenia w tym co teraz robię. Ale nikt ode mnie nie oczekiwał bym od razu wszystko wiedziała, wiedzą, że wiele rzeczy muszę się nauczyć. Jak patrzę na osoby w mojej firmie w mojej firmie z doświadczeniem to jestem pod ogromnym wrażeniem. Ja myślę, że jeśli będziesz twierdziła, że masz doświadczenie to będą od Ciebie wymagać wiedzy, której być może nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×