Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dazed and confused

Szukam kogoś, kto pobudzi jakos moja wyobraźnię...

Polecane posty

Gość dazed and confused

Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby byla to kobieta... :) Jakiś letarg intelektualny mnie ogarnął ostatnio, niemam też specjalnej ochoty na seks, nie wiem, czy to sprawka nadchodzącej jesieni, czy może czegos innego.Stąd i moja prośba, może ktoś w jakiś sposób będzie w staniezmotywować mnie do powrócenia na własciwe ścieżkie gzystencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AabbA
Wpadnij do mnie to cie pobudze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
chodziło mi raczej o pobudzenie wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suicide tendention
przegrywasz :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
Przegrywam? tzn? :) No może życie ostatnio nie daje mi tyle radości co wczesniej, nie wiem... ale czy to przegrywanie? to zalezy, co rozumiesz pod tym terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginal
a o co chodzi z tym pobudzeniem wyobrazni? bo mezczyzni to wzrokowcy, wiec chyba wystarczy wejsc na redtube albo podobna strone hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suicide tendention
nieważne ;) lato jeszcze się nie skończyło a Ty już popadasz w jakieś stany melancholii i odrętwienia. nie miałeś wakacji czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suicide tendention
widać nie należy do osób, które lubią patrzyć jak ktoś się posuwa zamiast Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginal
No dobra, ale tutaj tez nikt mu nie zapewni posuwania, wiec na jedno wychodzi :-) mnie ciekawi za to czego on oczekuje tu na Kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intelektualnej pożywki. jakby nie szukał i czego to i tak tego ty nie znajdzie. nie wie co to znaczy "przegrać" łoś pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
redtube to dośc ordynarna metoda... :D Moze to coś w rodzaju intelektualnej pozywki, jakiegoś pobudzenia, ciężko mi to określić :) A wakacji faktycznie nie miałem zbyt długich - praca nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
Jakos nie wierzę w kosmitów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginal
Wiesz, tak pobudzic zupelnie obcego mezczyzne samym tylko slowem to jest juz sztuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
Aż takiego braku laku nie odczuwam, żeby zabierać się za swoją płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra bo widzę że się motasz. nie owijając w bawełnę, dawno nie używałeś swojego sprzętu i boisz się że ci zardzewieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
oryginal - wiem, ale wiesz też pewnie, że dobra sztuka jest bardzo cenna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
Szybka klacz - no nie wiem, ze 3 tygodnie będą, w sumie to faktycznie dość długi czas, ale ochoty jakos specjalnie nie mam i tego nie odczuwam, a z tym brakiem ochoty powiązany jest tez nieco ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormant
a ja Cię bardzo dobrze rozumiem:) i chyba dobrze wiem, czego Ci trzeba... Chętnie bym Ci pomogła, ale niestety nie potrafię... Sama ostatnio żyję w jakimś takim letargu. Choć lubię seks i to bardzo. No ale może znajdzie się ktoś, to obudzi i Ciebie i mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
dormant - wiesz czego mi trzeba ale nie ptrafisz mi pomóc? ech, szkoda, myślałem, ze choć jedna osoba się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dazed... ale staje Ci jeszcze? :O bo jak nie to znaczy że zupełnie dziadziejesz. lub płyniesz z prądem. tylko nie obrażaj się o "dziadka" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
Staje, ale nie na widok byle czego :) Dziadkiem nie jestem, ale z tym płynieciem z prądem byc moze jesteś blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sprawa rozwiązana "dazed" jak spotykają się dwa minusy (dormant) to wychodzi plus. ;) powodzenia. oczywiście teoria jest czysto matematyczna i w realnych warunkach nie koniecznie się sprawdza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
dormant już zapowiedziała, że mi nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaku a moze podpowiesz nam co ci sprawialo kiedys przyjemnosc co lubiles? bedzie prosciej niz tak na slepo probowac cie rozbudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazed and confused
To, co mi wcześniej sprawiało przyjemnosć, może teraz niestutecznie rozbudzac wyobraźnię :) Poza tym - musiałbym opisać sporo szcszegółów z życia intymnego, a forum publiczne nie wydaje mi się odpowiednim miejscem do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. trudny przypadek to moze napisz czego nie lubiles zebyy nie palnac gafy albo podaj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wspominanki :O było minęło. z tego co czytam już miałeś orgazm a teraz jest faza odprężenia. nabierz sił na przyszłą wiosnę. ;) tylko nie skacz jesienią jak zobaczysz spadające liście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×