Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika1111

???????

Polecane posty

Gość monika1111

mam pytanie zroobiłam dwa testy wyszły pozytywne byłam u lekarza na usg dopochwowym pow ze ciąza jest albo za wczesna i jej nie widzi albo pozamacicza jestem przerażona zrobilam b-hcg i wyszło 12217,8mlU/ml dzis mam powtórzyc 2 raz badanie czy to możliwe ze lekarz tego nie widział boje sie ze to ciąża pozamaciczna pomóżcie który to może byś tydzień od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
mialas ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie gdzies
4 tydzien tutaj masz normy Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
miałam 15 lipca no ale dziwi mnie że lekarz nie widział na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
zreszta jakis glupi ten lekarz skoro od razu cie straszyl. kiedy u niego bylas? kiedy ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie gdzies
moglo nie byc widac jeszcze nie martw sie zrob kolejne usg za kilka dni powinien byc przynajmniej pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
znam te normy ale jesli tak to wychodzi około 4-5 tydz a lekarz nie zauważył czyli może być ciążą pozamaciczna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym lekarza zmieniła
poszła do innego się uspokoić, popytaj żeby Ci polecili i pędź jak najszybciej, szkoda się zamartwiać powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
zreszta zazwyczaj dopiero po 7-8tc cos widac na usg(tzn zarodek) a ty dzis masz mniej wiecej 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
i popieram jak najbardziej zmiane tego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
bylam u niego we wtorek w srode robilam beta-hcg dzis powtorzylam kolo 18 bede miala wynik, to 7 tydz od zapłodnienia czy ostatniej miesiączki to by była moja 1 ciąża słabo sie orientuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5 tygodniu lekarz nic u mnie nie widział na usg a tydzien pozniej byl juz widoczny pecherzyk wiec nie masz co sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
przede wszystkim nie panikuj!!!!!!!!!!!!! jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobny przypadek,ale u mnie okazala sie wczesna ;P moze nie stersuj sie na nastepnym usg juz powinno byc cos widac,pozatym jesli beta rosnie to chyba nie ma sie czym przejmowac-uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie gdzies
wiec teraz jeste w 8tyg dokladnie 7tydzien i 2 dni , powinno byc widac juz zaroek moze nawet serduszko umow sie na wizyte , nawet prywatnie i bedziesz wszytsko wiedizala ja teraz jestem w 8tyg i 2dniu w 7tyg widzialam serduszko :) mam nadzieje ze i ty zoabzcysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie gdzies
moja znajoma tak miala ze bya w 5tyg na usg i nie bylo nic widac a teraz ma 2lestniego urwisa :))) nie martw sie bedzie dobrze :) lekarz musial Cie poinformowac o takiej ewentualnosci , ale nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
byłam prywatnie to jest dobry lekarz prowdził moja siostre, ty piszesz 7 tydz według norm wychodzi około 4-5 to skad ten 7tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
ok ale to duzo zalezy od dlugosci twoich cykli moze byc po prostu wczesna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
a te normy co ci tu podali sie licza od owulacji a nie od ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
cykle miałam około 30-32 dni oststnio 34 dni zastanawiam sie kiedy mogło dojsc do zapłodnienia dzieki za informacje panikuje bo to 1 raz :) a sie naczytałam o tej ciąży pozamacicznej i zamarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzies bedzie
bo z norm hcg wychodzi 4-5tydzien , a z OM wychodzi 7tydzien i 2 dni dokladnie , ale tutaj zalezy wlasnie jak masz dlugie cykle , i kiedy byla owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj, szkoda nerwow na zapas. bedziesz miala wyniki bety to zobaczysz czy rosnie , czy spada, bo o to w tym chodzi. a na usg czasem nie widac na poczatku. to wcale nie znaczy ze zly lekarz, musial wziac taka ewentualnosc pod uwage i zrobic bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiesz kiedy
nic nigdzie nie czytaj bo to tylko dodatkowy stres dzielnie czekaj powodzenia aha przy twoich cyklach owulacja jest pozniej niz w 14dc wiec ciaza tez jest na 100% wczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bedzie gdzies
mniej wiecej jesli owulacja nie przesunela sie dalej jestes w 5tyg od zaplodnienia , moze sprzet nie byl najlepszy ?? zrob kolejne usg jak najszybciej , beta czasem w ciazy pozamacicznej przyrasta normalnie , do pewnego momentu , ale to zadko sie dzieje , trzyama kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
Hej!ja w pierwszej ciąży widziałam moją kochaną fasolinkę w 7 tyg (około cm. długości)nie martw sie, idź do innego lekarza, tak dla spokoju i sprawdzenia...chciałam sie tez ciebie zapytać i poradzić...obecnie staramy sie z mężem o rodzeństwo dla naszego synka,wcześniej mialam dość regularne cykle i wyliczenie dni płodnych było łatwe, ostatnio mam cykle co 32-34 dni...staramy sie juz 4 cykl i nie ma efektów...czy ty w swoich dł. cyklach tez mialas takie problemy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
Witaj wiesz co ja wogule sie nie starałam z narzeczonym po prostu uważaliśmy że jak będzie to ok, lekarz wogule miesiac temu inny na badaniu usg wykrył pęcherzyki i podejrzewał PCO powiedział ze dlugo moge czekać na ciaze podejrzewam ze odblokowalam sie psychicznie i przestałam myśleć o ciąży bo w głębi duszy bardzo ją chciałam i proszę :) teraz modlę sie aby ciąża była we właściwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
No hej no i jest żle :((( zaraz chyba umre drugi wynik beta-hcg 14696,0 :( za mały przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1111111
prze miłe koleżanki jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×