Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły_uczniak

testy dna na ojcostwo

Polecane posty

Gość przyszły_uczniak

ojciec chce mi zrobic testy dna, bo gada, ze nie jestem jego synem i nie jestem podobny wcale do niego . . . a co jak sie okaze, ze nie jest on moim starym? gdzie wtedy mam szukac swojego tatusia prawdziwego skoro matka juz nie zyje? pomocy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
ile czeka sie na wyniki badan? pomocy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 7 dni
sie czeka na wyniki. Mozesz sie nie zgodzic na test, nikt Cie nie zmusi, o ile jestes pelnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błahahahahahahahaha
Nie ma znaczenia czy jest twoim biologicznym ojcem skoro jest wpisany jako Twój ojciec w akcie urodzenia. Nie może pozwać ciebie o zaprzeczenie ojcostwa, a Twoja matka nie żyje. Niech się facet lepiej przejdzie do psychiatry, bo adwokat mu nie pomoże :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heopss
jak jestes pelnoletni to nie ma obowiazku sie toba opiekowac, owszem mozesz go pozwac o alimenty i tyle:o alimenty przysluguja do osiagniecia pelnoletnosci lub do 25 roku zycia (jesli ktos sie uczy) a swoja droga to jesli ten temat nie jest prowokacja to musiales mu niezle zalezc za skóre skoro chce takie testy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniarzu pomoz matce w sprzat
tu to uczniaku juz wszedzie dzis wlazles i coraz glupsze topiki zakladasz....musisz sie strasznie nudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×