Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukampracyszukam

szukam pracy 1,5 miesiaca.

Polecane posty

Gość szukampracyszukam

niby mało, ale ...szlag mnie trafia. mialam jedna oferte pracy, ale zrezygnowalam na rzecz innej potencjalnie atrakcyjniejszej,ale ta mnie z deczka wystawiła do wiatru i zła jestem na siebie i wyrzucam sobie. mialam isc na kurs ang na certyfikat, mialam pare planow i anwet jesli bym poszla do tego gimnazjum ktore mi proponowali, to bylo by juz cos. no 1500 zl ale cos. specjalnie nie ma dla mnie ofert. duzo w zyciu robilam i PR i marketing i psychoedukację, i pracowałam w tłuamczeniach m.in. jako operator DTP, wiec czlowiek orkiestra. psychoedukacje rzucilam, bo w sumie tak wyszlo przypadkowo, znalazlam prace o wiele lepiej platna, ale okazalo sie , ze tam rozwoju niet, co tez dla mnie wazne. widze sie jedynie w 2óch branzach, ale z ogloszeniami cienko. Massakra :( łamię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam prawie 2,5 miesiaca. Wprawdzie mam... ale nie odpowiada mi siedzenie w niej od 7 do 20, bo wciaz przybywa nam zamowien. Oferty - owszem czasem sa, ale wymagania pracodawcow kosmiczne: nie mam ochoty pracowac za trzy osoby - a pensje nieadekwatnie male. Mialam kilka propozycji, ale raczej zabawnych niz sensownych. Nie interesuja mnie przykladowo dwugodzinne dojazdy, pensja w wysokosci tysiaca zlotych oraz bawienie sie w grafika, informatyka, rysownika, przedstawiciela handlowego i sprzedawce jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukampracyszukam
no ta moja praca...okazała sie raczej mało poważna i owszem moge obie dorabiać, ale tylko ...DORABIAC!!! nie da sie wyżyć :( łamię się bez kitu. zawsze marzyła mi sie branża turystyczna, ale nie mam ani doświadczenia w zadnym biurze podrozy, ani wykształcenia, mam jedynie sobiste- ale to nie na zasadzie pojsc do biura i kupic sobie wycieczke, tylko sama organziowałam wyprawy do azji dla kilkunastu osob. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukampracyszukam
szczerze ttez o tym mysle, ale trzeba miec jakis minimalny wkład :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukampracyszukam
no kiedys nawet mialam wniosek o dofinansowanie, ale jak to zaczelam przegladac to o rany. Ale tak sie rpzymierzam, co by pojsc do UP i sie dowiedziec. Bylkam nawet dzis na stronie i nawet maja kurs pilota wycieczek" co napewno by mnie satysfakcjonowało. Myslalam o klubie podroznika, scisle wyspecjalizowanym. No nic, trzeba szybko dzialac, szkoda tylko, ze sily to raczej ie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×