Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana232323

wakacje iiiii..... okres

Polecane posty

Gość załamana232323

za niedlugo wyjezdzamy na nasze male wakacje we dwoje a mi w te dni wypada okres, co mam zrobic? a zapowiadaly sie super erotyczne dni i noce:( nie mamy mozliwosci zmiany wyjazdu bo oboje pracujemy i wtedy mozemy sobie akurat wziac urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Jesz tabletki anty? jak jesz to zacznij od razu drugie opakowanie, nic sie nie stanie a okresu nie będzie. Jeśli nie bierzesz tabletek to weź ze sobą paczkę tamponów i podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za problem podczas okresu Niektórzy faceci bardzo lubią tylko trzeba podłożyć podpaskę pod pupę i raczej w poz. misjonarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana232323
nie biore tabletek. problem w tym ze ja nie moge podzas okresu. kiedys probowalismy w ostatni dzien i caly czas o tym myslalam, a co za tym idzie? nie moglam dojsc, a sam seks nie był przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana232323
mam blokade psyhiczna, no cóz takie zycie..zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
no to hooj, seksu nie będzie (chyba, że oralny). Udanych wakacji. Aha i nie zapomnij podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana232323
chyba ze pod prysznicem sie skusze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej_S
Czyżby tydzień bez seksu nie dało się wytrzymać? Czy to takie trudne? Byłem z moją żoną 3 tygodnie w podróży poślubnej i w tym 7 dni był okres. Przecież to całkiem normalne. Nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqzza
Andrzej ty byłeś z żoną na 3 tyg więc miałeś jeszcze w perspektywie 2 tyg seksu plus całe przyszłe życie, a ta biedna dziewczyna jedzie na dwa dni i ma zrezygnować z seksu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×