Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem ciekaw

Był ktoś z Was prezenterem pościeli wełnianej?

Polecane posty

Gość jestem ciekaw

co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekaw
tak źle? ale te pościele to całkiem niezłe są, spałem pod taką kiedyś, ludzie to chyba chętnie kupują, dużo moich znajomych taką pościel już ma, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
jeśli lubisz wciskać biednym ludziom kit którzy niejednokrotnie zadłużają się żeby kupić to cudo to idź pracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenaaa
tak źle? ale te pościele to całkiem niezłe są, spałem pod taką kiedyś, ludzie to chyba chętnie kupują, dużo moich znajomych taką pościel już ma, hm? no widzisz wszystcy już mają to im niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem ciekaw
prezenterem nie byłam ,byłam natomiast na spotkaniu.Sam produkt dobry wielu z posiadaczy jast zadowolona(opinie znajomych) co do firmy: na pięciogodzinnym spotkaniu duza dawka informacji na temat składu , korzysci itp.,pokaz prezentera z doświadczeniem. Jednak to co firma oferuje to parodia .na poczatku rozmowy mówią o dochodach dosc wysokich( póżniej się okazuje że takie dochody osiaga sprzedawca z dłuuuuugim stażem ponoć), oferuja samochód (który dostajesz dopiero gdy sprzedaż określona liczbe pościeli czyli w blizej nie okreslonym czasie).dla zainteresowanych komplet poscieli pokazowej musisz sobie zakupić ! na prezentacie jeżeli nie posiadasz smochodu musisz poprosic kogoś znajomego aby cie zawiózł bo komplet zapakowany jest sporych rozmiarów .czyli duży nakład mały zysk chyba ze wcisniesz towar wszystkim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×