Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fafforek

rekrutacja do Urzędu Skarbowego!!!!! przechodził ktoś??

Polecane posty

Jutro mam test w us, bo staram się o stanowisko referenta w referacie podatku dochodowego od osób fizycznych. Czy ktoś wie jakie są pytania?? Bardzo szczegółowe z ustawy??? bardzo proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
ciężko ciężko - jest ktoś po znajomości a jak już trafisz że akurat niema nikogo to musisz mieć wiedzę rewelacyjną żeby wygrać - a są napewno osoby które już tam były kiedyś więc wiedzą jakich pytań się spodziewać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia szczotka
gratuluje studiow, moja kolezanka jest po marketingu i zarzadzniu i dostala tam prace po znajomosci:/ a komus z twoim dobrym wyksztalceniem ciezko bedzie dostac, swiat jest niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbjasvusivb
ja mam specjalizację z prawa podatkowego i roczny staż w urzędzie skarbowym. Jak tylko jedna z dziewczyn dowiedziała się że jest w ciąży to zaraz mi powiedziała żebym poszła do kierowniczki referatu zapytała jaka jest szansa że przyjmą mnie na zastępstwo. Kierowniczka odpowiedziała że 99% bo skoro pracowałam z tą dziewczyną ponad pół roku, znam sprawy którymi się zajmowała, znam prawo podatkowe i do tego wszyscy są ze mnie bardzo zadowoleni to nie będzie problemu. Tak samo powiedział mi naczelnik urzędu. I co? Na zastępstwo przyjęli dziewczynę z 2 roku rachunkowości (zaoczne), bez doświadczenia, znajomości prawa - jej pierwsza praca. Tyle że jest najlepszą przyjaciółką córki kierowniczki działu... Szara rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam zr znajomosci w us przede wszystkim ja bylam i na testach i na rozmowach w us i co z tego :/ przyjeli kogos po znajomosci a np. testy pisalo ok 300 osob na 1 stanowisko, test trwal godzine pytan ze sto i 2 zadania do liczenia trzeba znac na pamiec ustawy i da sie przejsc test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchatek 28
Ja pracowałam w US. Dostałam pracę nie po znajomości, ale ze względu na zożone podanie, zdany test i ładną rozmowę kwalifikacyjną. Test dotyczył ordynacji podatkowej, a potem były 2 pytania opisowe - tzn. tekst z innej ustawy i trzeba było odpowiedzieć na pytania - rodzaj rozumienia i interpretacji tekstu prawniczego. Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej dotyczyły głównie wiedzy z zakresu ordynacji, ale też dlaczego chce się pracować w US. Zdałam z powodzeniem. Kończyłam prawo. Niestety niskie zarobki dość szybko zmusiły mnie do zmiany pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana jola
zostałam zaproszona na kolejny etap rekrutacji - test w us. może jest ktoś kto mógłby mi przytoczyć kilka pytań.... nie wiem na co się nastawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×