Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagamarkaaaaaaa

czy mozna ominąć na weselu podziekowanie dla rodzicow?

Polecane posty

a my "cudownych rodzicow mam" puscimy ba sa cudowni i na to zasluguja. jedynie podziekowania beda mowione bez mikrofonu bo nie wszyscy musza slyszec a najwazniejsze osoby uslysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo.anka
moi rodzice tez sa cudowni, ale piosenka nie jest cudowna i oklepana masakrycznie, na kazdym weselu ja slychac, wiec zeby pokazac rodzicom, ze sa dla mnie naprawde wazni nie zamierzam im puszczac kiepskiej, kiczowatej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie takie podziękowania
to najczęściej idiotyczna szopka, gra pod publiczkę - a żadnych wzruszeniach nie ma mowy, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z idiotycznym podrygiwaniem w kółeczku. Kilka razy zdarzyło mi się obserwować podziękowania zrobione "bo wypadało" albo "bo mamusia/tatuś by się obraziła, jako że on/ona lubi być w centrum wydarzeń" - żenua. Albo wymuszone dziękowanie i ściskanie sie z teściami, o których powszechnie wiadomo, że nie akceptują partnera swego dziecka - ale podziękowania byc muszą, bo "co ludzie powiedzą". Jeśli ktoś chce koniecznie podziękować (i jest to SZCZERY gest), wystarczy uściskać rodziców w czasie przekazanai znaku pokoju, wręczając im ewentualnie ładną różę. Wystarczy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytjryj
a mój kolega na weselu zadedykował inną piosenkę o rodzicach i byli zadowoleni , bo jednak nie było to" cudownych rodziców mam " a jednak o rodzicach tu masz linka http://www.youtube.com/watch?v=1mmviE3NerE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Szukając informacji w internecie trafiłam na artykuł -> http://walendzik.com.pl/dalej-w-weselnym-klim acie-czego-nie-moze-zabraknac-na-weselu/ , który okazał się idealną odpowiedzią na moje pytania. Miałam wesele pół roku temu,a przy tym masę obowiązków,dużo załatwiania. Podstawą jest odpowiednia organizacja oczko.gif Polecam zajrzeć do artykułu oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×