Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tym razem to znowu ja/

Motyla noga - ressurection

Polecane posty

Gość to Ci kurde nie idzie
z tym pisaniem jak nie zgubisz, to inni zgubia, jak Ci podadza to nie taki co potrzeba a ja mysle, ze to ze mną cos ie tak, ze zem szurnieta i nieogarnieta a tu proszę :classic_cool: jaki stary nr ? mam jeden i tylko na ten poderywam wszystko co sie na kafe rusza :P jak krazyl inny to bankowo podszyw jakis grasowal dzelon nie pisze do mnie podal tylko nr wszystkim do wiadomosci, ogolnej do mnie nikt nie pisze bo komu by sie chcialo :classic_cool: tto raz a dwa jaka tto przyjemnosc pisac do wariatki sie nastukałam :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam przed momentem
dzwoniło do mnie z 613... ... to byłaś Ty? :P nie będę oddzwaniać bo jeśli to nie Ty, to szkoda mi impulsów na jakiegoś sapacza 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja sapięm
tylko w męnskie ucha podaj ten nr co do Ciebie wydzwania 613 jeszcze żadnego nie mam a fajnie brzmi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydzwaniają przeróżne nr
i właśnie nie wiem o co kaman :O dwa razy oddzwoniłam i okazało się, że to byli wyobraź sobie menszczyźni :classic_cool::D🖐️ aa.. jeśli ten ktoś będzie coś chciał, to zadzwoni znowu, a jeśli nie to kijoszek Mu w kolanko :) myk 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja sapięm
masz farta do mnie pisze babka udajac faceta :classic_cool: uwazasz ze to pani less ? dopoki nie sapie mi do ucha moge ja czytac ale nie wiem co pokaze pszyszloscia mas moze nr do Myrka? wymienie sie na nr do c :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr to nawet nie wie, że ja
istnieję, a co dopiero, żebym miała numer do Niego :classic_cool: no cóż, chyba się nie spikniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś nie widzę Twoich łez
:classic_cool: nie mam Twojego nr, chyba :P jak sie zaczyna ? Myr widzi wszystko i wszystkie jak Ty fajne laseczki :P a Jego nr brakuje mi do kolekcji kafe ciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiłam już, że zaczyna się
na 5 i kończy też na 5 :) a czy jestem fajna.. weś nie przesadzaj 🖐️ chociaż wczoraj usłyszałam od jednego robola, kiedy przechodziłam po zakazanym terenie, że szkoda, żeby takiej fajnej doopie coś spadło na głowę 🖐️ kolejne biedactwo, któremu brak czasu na podstawowe badania wzroku u okulisty :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dwoch lat
zyje wciaz i sie upajam tekstem ze jestem zajebista, choc..... jesli Ty to Ty, to fajna jest nie nadwerezaj mojego orzeszka bo i tak nie mam Twojego nr a to z prostego powodu nie mam niczyjego oprocz c :classic_cool: 🌻 dla Freda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś obiektywna
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alę ze w czym nie obiektywna
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alę ze w czym nie obiektywna
na kolejny wpis mam czekac godzinę ? to mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywna w ......
i tu se wpisz co Ci się podoba :P nie czekaj. już nie odpiszę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra nie bede czekac
ale co ja ze soba wtedy pocznę 😭 jedyne co mi dodawalo skrzydel to to, ze wiedziaalm ze tu mi odpiszesz i tym sie karmilam, zludnie jak widac i troche naiwnie sie teraz czuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Naiwna to miałyśmy mieć
i Ty, i ja na imię.. ale, że ksiądz na chrzcie nie wyraził zgody to mamy jakie mamy :P leżę sobie, jak chcesz to napisz :classic_cool: może odpiszę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczyłam dobę cała
ale poległam i odpisuję :classic_cool: jakos sms nie ma, o co chodzi :classic_cool: zram igosa jak masz piwo to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra, zakończmy już temat
telefoniczny, bo i tak do niczego nie dojdziemy :P wtramżoliłam 4 naleśniki i wątpię czy na kolację będzie miejsce, że nie wspomnę już o Twoim bigosie i piwie :classic_cool: i wogle, Ty to ale jesteś :O.. jakieś gierki na przetrzymanie Ci w głowie :P ok, to ja odpiszę dopiero w next piątek, może 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat tele jest bardzo
interesujacy i rokujacy :P nalesnikow nie zram bo mam schudnąc do lata :P kiedy tak patrze na swoje smukłe leniwe dłonie to wydaje mi sie, ze juz schudlam zeby jeszcze ten ten orzech odroinę zmalał, o mi tengosup szyjny juz pada pod ciezarem nie chcesz, nie pisz :classic_cool: dzelon mnie pocieszy :P alocha i wio dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslam to i owo
a wiesz ile wysilku mnie to kosztuje i..................... pisz, nawet jak nie chcesz to pisz nie zostawiaj mnie samej o nie :classic_cool: dla Freda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigos bardziej włazi w doopsko
niż taki naleśniczek :O i daj se spokój z odchudzaniem, samo się spali na wakacjach, kiedy będziesz odganiać się od biegających za Tobą, zaślinionych, spoconych panów typu bears :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tylko tak z Tobą
przekomarzam gupolku. se zarejestruj to w swoim łorzechu, raz na zawsze :) a tera myk 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslam to i owo
lato bedzie bez wakacji po tamtych jeszcze nie doszłam do siebie mykaj tez sie uwalniam od kafe :) pisalam, ze tesknilam ? jak nie tzn ze nie pa Fredzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa pa pa kissów 102
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam złojonego
orzeszka jesteś ? musowo mnie przytulić czas 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko, że ja jestem taka troch
autystyczna i średnio lubię się przytulać bo mnie to paraliżuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma akustyka do
przytulania to ja nie wiem gdybyś Fredzie miał członka to fajnie by mogło byc podczas tego paraliżowania Cię :P myslenie nad tym co mi piszesz plus nad tym co ja mam Toie odpisać, wiele wysiłku mnie kosztuje. przytul i niech sie dzieje co ma być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autystyczna autystyczna
a nie akustyczna :) aa dobra.. nie ważne widzę, że i tak ino jednego Ci brak 🖐️ to przytulam i już siem bardziej nie rozczulam, bo jak się rozczulam, to jestem później taka rozmemłana przez cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino tylko czego niby
pomijac rozum ales jest :( ic sie bawic, ja tez moze gdzies połobuzuję sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smucioszkaj
słit drims 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopierom zagladała
tu :) nie smutam tylko nie bardzo mam gdzie i z kim rozrabiac :) wes smernij esemeska to sie czyms zajmę o chya mnie zaczyna nosic 😠 a to rzadko dobrze sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×