Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flossy

Oceńcie mojego penisa.

Polecane posty

Zupełnie nie w moim typie,ale ja mam nietypowy gust. Pewnie wielu kobietą by się bardzo spodobał i nie jedna by sobie chętnie poskakała,także nie musisz się martwic ! Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjfklhjjkjhgfdsfdgfhjkg
penis jak penis.. gorzej z twoim ciałem... czy czujesz sie męsko bez zadnego włoska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam porownania ale z ksiazek wiem, ze wyglada jak normalny penis, wiec nie rozumiem co chcesz uslyszec? Penis jak penis...kazdy sluzy do jednego:P Jak zrobisz siku to nie bedzie tak sterczal;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem gejem ani nic z tych rzeczy. Ale wole mieć ogoloną klatę i krocze. Chodzi o higienę osobistą i o samo wartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Trochę mam większą pewność siebie i mam nadzieje , że jak z moją dziewczyną pójdę do łóżka to mnie nie wyśmieje ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittttkaaaa
jej mnie sie podoba, jest fajny, ja sie dziwie ale dziewczyny sie nie znaja, cialko super, penis i osprzet calkiem apetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liana*
penis ładny...ciałko też...fajne bo bez kłaków....tak z ciekawości ile cm.ma twoj penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydaje się dłuższy,myślałam,że ma z 16 cm. A jaki szeroki,jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdgdfbgfbghghfhf
ja sie upieram penis jak penis nie jest zły, ale ciało do baniiiii, tzn. muskulatura moze być, ale ten brak włosów.... hm... nie lubie facetów którzy golą ciało w innych miejscach niz miejsca intymne, niemęscy dla mnie są tacy hmm... faceci?? dziewczyna cie może nie wyśmieje w łóżku, tylko pamietaj ze nie wielkość a jakość sie liczy... jak dojdziesz w minute to nawet fajny penis ci nie pomoże... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
14 cm?? zartujesz! ja bym dała 18 jak nic!! piękny, naprawde! moj facet ma dużo mniejszego.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo 14,3 cm mierzone od brzucha na stojąco , a na siedząco 14,5 cm. Dla udowodnienia mogę linijkę przystawić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giegiegie
długość jaką podajesz każe mi wątpić w to, że jest to Twój penis:D a średnica jakaś marna... co to jest 12 cm... phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flossy Ty chyba młodziutki jesteś co? Ile masz lat? W obwodzie się nie pomyliłam,tyle gdzieś obstawiałam,a z tą długością to naprawdę wygląda na dużo dłuższego,mój M. ma 14,5 i jest dużo mniejszy od Twojego. To ja chyba,muszę mu zmierzyć jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaa
fajny jest;p ale czy wszyscy faceci mierza sobie penisy;D? skonalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest:) ładne masz ciało.. szczupłe ale widać zarys mięśni, takie lubię najbardziej;) pozazdrościć twojej dziewczynie. a i tez bym ci dala więcej niż 14,5cm ;) obstawiałabym 16-17m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do owłosienia to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził ja tam własnie lubie jak facet jest całkowicie ogolony.. kłaczki mnie odpychają:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujara jak u konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomyłka xD Teraz zmierzyłem miarą krawiecką i wyszło 15 cm. Wczesniej prostą linijką mierzyłem więc mogło być nie dokladnie. Mada27. Mam 15 lat , teraz we wrześniu miałem urodziny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybzykana_jolcia
koles musisz byc malym knypkiem skoro 14,5 wyglada u Ciebie jak u mojego misia wygladalaby laga 18 cm... moj ma 16,5 ale ma prawie 2 m wzrostu i wyglada ze ma krotszego niz Twoj, a jednak sporo dluzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie typ z podlaskiego
flossy (setro5@o2.pl) Nie jestem gejem ani nic z tych rzeczy. Ale wole mieć ogoloną klatę i krocze. Chodzi o higienę osobistą i o samo wartość SAM OOOOOO - - omg za nic!! wstyd wyjsc do znajomkow z takim obwiesiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelele va
omg. wyglądasz jak mój były. kropka w kropkę. ale doczytałam, ze masz 15 lat, więc to nie mozesz być ty... ale się zszokowałam, ze to On tu zdjęcia zamieszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za komentarze i szczerość :) Liczę , że jeszcze ktoś sie wypowie , ale bez glupich uwag ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxdaaaada
ale wiesz, masz tez fajne jajeczka.... te wory bym ci wylizala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×