Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmh

Dzieci, które X lat temu miały wzmożone napięcie mięśniowe. Co z Nimi ??????????

Polecane posty

Gość hmmmmmmmh

Co z tymi ludźmi, którzy kiedyś... mieli wzmożone bądź obniżone napięcie mięśniowe? Np. nasi rodzice, albo nawet my... bo ja mam 25lat i za moich niemowlęcych czasów nie było tak znanych rehabilitacji... Co teraz z tymi ludźmi ??? No chyba, że kiedyś to napięcie nie występowało u niemowląt ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16latek kiedyś met Voity
Moja koleżanka na swoim synu pierworodnym robiła zabiegi/ćwiczenia metodą Voity (nie wgłębiałam się w tę metodę, więc mogę stosować niekompetentne okreslenia) jak był niemowlakiem i malutkim dzieckiem. Wiem, że trwało to dość długo, chyba najmniej rok, jesli nie więcej. Bo bardzo to ją absorbowało. Teraz ten syn ma 16 lat. Jest zdrowy pod względem fizycznym. Bardzo wysoki po rodzicach i straszliwie chudy od zawsze nie wiadomo po kim - od poczatku miał kłopoty z jedzeniem, całe życie niejadek. Jak był kilkuletnim dziecko stwierdzono u niego ADHD i stosowano jakieśtam stosowne terapie. Przez całą szkołę ma problemy z nauką i zachowaniem w szkole - chociaż jest inteligentnym chłopcem - wszyscy mają nadzieję, że kiedyś z tego "wyrośnie". Przepraszam, że piszę tak niedokładnie, ale ona wyprowadzila się do innego miesta i nie mam info na codzień. Właśnie od niej po raz pierwszy dowiedziałam się i usłyszałam o metodzie Voity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×