Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o retyyyysss

3 miesiąc ciąży i gorace kąpiele jestem przerażona!!!!

Polecane posty

Gość o retyyyysss

niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciąży,mniejsza z tym ze to 3 miesiąc a tylko miesiąc nie mialam miesiączki,podobno są takie przypadki,ale nie o tym chce pisać!!!! codziennie gorące kąpiele i długie wylegiwanie sie w wannie teraz jest moją zmorą!!!! ale nie mam boleście,nie krwawie to chyba jest dobrze? ale czy to może zaszkodzić mojemu dziecku czyms innym niż poronieniem? może sie zle rozwijac czy inne tam? już napewno nie wejde do wanny tylko chłodny prysznic? poradzcie cos blagam!!! TO BARDZO wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokojjjjjjj
jezeli do tej pory nic sie nie dzialo to raczej wszystko ok.zapytaj ginekologa w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wszystko jest ok., nie masz krwawień, bóli brzucha, to się nie martw. Skutkami ubocznymi gorących kąpieli, które faktycznie są absolutnie niewskazane w ciązy, są przede wszytkim poronienia, a nie wady rozwojowe dzieci i nie musisz się calkowicie przerzucac na prysznic :) - po prostu bierz nieco chłodniejszą kąpiel i nie przebywaj zbyt długo w wodzie. To wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gorące kąpiele rzeczywiście nie są wskazane we wczesnej ciąży ze względu na większe ryzyko poronienia. Jeśli nic ci się nie dzieje,to prawdopodobnie wszystko w porządku,ale proponuję kąpać się w chłodniejszej wodzie i nie,nie musisz rezygnować z kąpieli na rzecz prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfsff
Czytałam swego czasu że gorąca kąpiel może zaszkodzić rozwijającej się cewie nerwowej dziecka. Ale gorąca kąpiel gorącej nierówna. Zależy jak wiele wyższa była temperatura wody od temperatury ciała. Spawdź to w necie. (Ja kąpałam się przez całą ciążę w ciepłej wodzie, może dałoby się ją uznać za gorącą, i chyba wszystko jest w porządku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Patrzac n date widac, ze dziecko juz urodzilas... jest zdrowe ?? Jestem dokladni w tej samej sytuacji co Ty bylas i bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest z 2009 roku wiec raczej autorka na niego nie wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tez chciałabym się dowiedzieć jak dziecko po tych kąpielach bo jestem w identycznej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zmarźluchem i uwielbiam gorące kąpiele. W ciąży nadal je brałam tylko nie włączałam hydromasażu i skróciłam czas ich trwania z 30 do 15 minut. Mam zdrową córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×