Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gotowa na zmiany

w stronę cywilizacji?

Polecane posty

Gość gotowa na zmiany

czy wiecie może jakie zmiany sie szykuja w alimentach na 2010 rok?? słyszałam, że mają się "wziąć" za byłe żony, bo w porównaniu do innych państw wychodzi, że w Polsce byłe żony żerują strasznie na byłych małżonkach i kwoty alimentów są absurdalne, nie zostawiające facetowi miejsca na normalne życie, opłacenie swoich rachunków, jego rodzinę i dzieci z obecnego małżeństwa słyszałam, że będzie się brało pod uwagę standart życia dzieci z obecnych związków, bo póki co to nikogo ich los nei obchodzi azaliż to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że to
absurd, aby facet płacił na dziecko 200 zł. Może w końcu urealnią zasądzane alimenty, bo w tej chwili to śmiech na sali. Choć większość alimenciarzy nie płaci nawet tych śmiesznych kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300 zł alimentów
to ma być ta absurdalnie wysoka kwota ?????????????????? A może lepiej zaproponuj eutanazję dla byłych żon i dzieci zamiast alimentów......znacznie większa oszczędność dla budżetu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywiillizacja
powinien być stały limit posiadania dzieci przez faceta, zależny od tego ile dzieci on jest w stanie utrzymać, a po wyczerpaniu limitu powinna być przymusowa sterylizacja faceta...a alimenty powinny byb godziwe nie mniejsze niż xxxx (1000? 2000? 3000?....?) czyli jeśli stac faceta tylko na utrzymanie jednego dziecka....to po pierwszym dziecku przymusowa sterylizacja niech nieudacznicy nie produkują dodatkowych dzieci z kolejnymi kobietami....i będzie git!!!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na zmiany
czy wyście nie zrozumiały tematu??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za tym samym
te, sterylizaja, a może by tak przymusowa sterylizacja dla kobiet, co? bo skoro bez alimentów ani rusz i tylko ta łapa wyciagnięta, to chyba oczywiste, że sama dzieciaka nie utrzyma! dupy dawać potrafi a konsekwencji nie umie już przewidzieć? dziwne jakieś to jest, że taka mamusia tylko urodzić jest zdolna, ale utrzymac to już nie, bo po co, skoro nie musi - zawsze jest do kogo łapsko wyciągnąć :o starylizaja dla samotnych mamusiek przymusowa!! bo jak tych dzieci co już ma nie umie utrzymać, tylko żebrze i lata po sądach, to tym bardziej nie powinna miec więcej, bo za co będą żyły??? z kolejnego jelenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat został zrozumiany bardzo
dobrze. TY chyba źle przeczytałaś artykuł. I włączyłaś myslenie zyczeniowe. A tak jeszce dodam, że UE wprowadza prawo stawiające prawa człowieka nad prawo własności i wreszcie może samotne matki z trójką dzieci nie będą musiały spłacać dziwkarzy kosztem dzieci, tylko dlatego, że połowa mieszkania jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua dadada
/a ja jestem za tym samym / przeczytaj trzy razy to co napisałaś i zastanów się CO się z ciebie zrobiło. Bo o to, że jesteś wrażliwą kobietą trudno cię podejrzewać po tym pełnym nienawiści wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua dadada
zwłaszcza, że bycie samotną matka masz jak w banku. Patrząc jaki syf jest w relacjach miedzyludzkich i jak szybkimi krokami zmierzamy do tego, że jedynym godnym szacunku zajęciem dla kobiety staje się bycie samowystarczalną KOCHANKĄ. Bo założenie rodziny z kimś kogo się kocha, a już nie daj boże bycie pierwszą zoną to (przynajmniej po lekturze kafeterii) zaczyna byc powód do wstydu. Kobiety kobieto zgotowały ten los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllisssimaa
do a ja jestem za tym samym popieram....dobry pomysł ...wysterylizować wszystkie kobiety bez wyjątku, aby żadna nie miała dzieci, bo żadna tak naprawdę nie jest w stanie samodzielnie zapewnić nawet jednemu dziecku byt materialny i jednocześnie 24-godzinną opiekę....a więc społeczeństwo bez dzieci....super Proponuję też aby kobiety całkowicie zrezygnowały z seksu...seks jest ryzykownym zachowaniem i powoduje zarażanie paskudnymi chorobami przenoszonymi przez mężczyzn...więc precz z seksem i z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
gotowa na zmiany Temat został zrozumiany. To ty nie zrozumiałaś ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego brać pod uwagę
dzieci z obecnych związków? przecież one są zbędne, nie muszą jeść. najważniejsze są PRAWOWITE PIERWORODNE DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a drugie żonki
niech zapierdalają do roboty zamiast siedzieć w chałupie z jednym dzieckiem,do obłędu przeliczając alimenty na dzieci swoich chłopów! Gdyby miniamalne alimenty wynosiły 1 tys. zł na dziecko wszystkim dzifkom odechciałoby się cudzych mężów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgdfzgdahg
a gdyby tak takie jak ty od razu zamykali do zakladu to nie bylo by takich durnych wpisow, polmozgow chodzacych po ulicach i dzieci z takimi glupimi genami jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada jest taka że jak dziec
ko już jest to mu się należy. Kretyństwem I PODŁOŚCIĄ jest powoływanie do zycia następnych, gdy kogoś nie stać nawety na JEDNO A POTEM OKRADAĆ TAMTO. Kiedy ludzie brali piwerwszy ślub i rodziły się im pierwsze dzieci to większośc myslała, że to na zawsze. Decydując się na dziecko z facetem z przeszłością, normalna kobieta liczy się z konsekwencjami. A pozostałe, zakładają takie topiki i liczą, że TAMTE dzieci się zdematerializują. Nikt wam nie każe rodzić dzieci facetom, którzy juz mają po kilka innych. Wasze dzieci nie mają większego prawa do godnego zycia od tamtych. Zwłaszcza, że tamte już były na świecie, kiedy was zaczęło swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizacja gora
zasada jest taka ze kazdy powinnien zyc na rownym poziomie. A nie dzieci z pierwszych zwiazkow moga miec wszystko a reszta moze przymierac z glodu. I nie kazdy zwiazek konczy sie zdrada faceta. Czasami to kobiety zdradzaja a czasami jest tak ze ludzie po prostu nie moga sie dogadac. Ja jestem z facetem ktory ma przeszlosc. Pare lat temu dostal przeniesienie z pracy na dwa lata do innego kraju. Jego byla nie pojechala bo doszli do wniosku ze dla dobra dziecka bedzie jak zostanie w tej samej szkole. W czasie tych dwoch lat jedno i drugie znalazlo sobie kogos innego. Jak wrocil do kraju wrocili do siebie ale juz im sie nie ulozylo. Wzieli rozwod i bylo wszystko ok. On widywal sie z dzieckim i jakos sie dogadywali. Po kilku latach po ich rozwodzie poznalismy sie. Wzielismy slub i na tym sie skonczyly dobre stotunki z ex. . Jego corka nie chce go znac i obrazona na caly swiat. Ale na alimenty nie jest obrazona. Dostale 900zl co uwazam nie jest wcale malo. Teraz maz zlozyl sprawe do sadu o zniesienie gdyz juz rok jak corka sie nie uczy. Po maturze nie dostala sie na studia wiec dal jej rok na przygotowanie sie do nastepnych egzaminow. W tym roku nawet nie sprobowla. A przez caly rok nawet 1 dzien nie skalala sie praca. Wkurza mnie jak caly czas wine za rozpadl malzenstwa ex zony zwalaja tylko na faceta. Napewno oni nie sa bez winy ale drogie kobiety czasami my tez takie swiete nie jestesmy jak nam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba nie umiesz czytać
ze zrozumieniem. Temat jest poruszany głownie od tej strony, bo piszą tu głównie kobiety. A o rozpad małżeństwa mężczyzn obwiniaja najczęściej sądy. :-) Poczytaj sobie statystyki rozwodowe. Mnie natomiast bardzo dziwi podejście kobiet, które decydują się na dzieci z facetem, który ma ich już 2 - 3, i zarabia grosze. Co ciekawer, to nie do niego maja pretensje, że jest nieodpowioedzialnym, dzieciorobem, tylko do jego "byłych" dzieci, że mają czelność domagać się jedzenia i ubrań, wogóle, że mają czelność oddychać. I całą odpowoiedzialność za dzieci zwalają na ich matki. To może niech same wezmą casłą odpowiedzialność za swoje dzieci? Czemu facet ma się wogóle wysilać dla kogokolwiek. Pozostawmy im tylko płodzenie :-O. Każdee dziecko ma prawo do tego samego. Ale nie takim sposobem jak wy to sobie wyobrażacvie, że teraz macie nowiutkie dzieci to zabierzecie starym. O NIE!! Jak pan szanowny chce się rozmnażać bez końca, to niech nieskończenie wiele zapierdziela na utrzymanie tego co narobił. Ciekawe, że jak taki gość jest z pierwzą żoną, to rezygnują z rozmnażania po 2 dziecku bo na więcej ich nie stać a po rozwodzie nagle chce mieć jeszcze dwoje, chociaż nie wystarcza mu nawet na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdgdsgfd
a dlaczego nikt nie napisze zeby te pierwsze sie wziely wreszcie za robote nieroby pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza pracująca
jestem już EX, dzieci są ze mną, pracuję i nieźle zarabiam - to dzisiaj... ale były takie chwile, że tylko stryczek na szyję.... od 2 lat nasze role odmieniły się... dzisiaj on potrzebuje pomocy, a ja nie mam ochoty pomóc mu niech poczuje na własnej skórze jak to jest kiedy rodzina olewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./...//.mnjkl..//
12.09.2009] 18:47 [zgłoś do usunięcia] dfsdgdsgfd a dlaczego nikt nie napisze zeby te pierwsze sie wziely wreszcie za robote nieroby pieprzone Nikt nie pisze? Kup sobie okulary albo naucz się czytać nieuku pieprzony :-). Tak to jest jak się ktoś wiąże z nierobem - dzieciorobem. Całe życie się tylko zagląda do garnka i portfela byłej żony i wylewa żółć. Trzeba było myśleć ZANIM się zabrałaś za gościa z zobowiązaniami. No chyba, że nikt inny cię nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgdafgadfh
do powyzej- jakbym miala zagladac do gara ex to bym z glodu padla. Zarabiam duzo wiecej niz ona to popierwsze a po drugie nie wydaje wszystkiego na ciuchy i kosmetyki wiec nie przymieram glodem jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×