Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta_szavro

sala Waszych snów...

Polecane posty

Witajcie, Dziewczyny - i nie tylko..- mam do Was prośbę. Wkrótce planuję rozpoczęcie budowy domu weselnego. Bardzo Was proszę o uwagi - co jest dla Was ważne aby było w takim przybytku, na co zwracacie uwgę, co jest zbędne, co mogłoby umilić przyjęcie itp. Liczę na Wasze doświadczenie i spostrzegawczość. Proszę podpowiedzcie rozwiązania, które Waszym zdaniem zdają egzamin. z góry dziękuję. pozdrawiam Greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.chelminski-centrum.pl
sala moich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze raz ja
www.chelminski-centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basen na środku sali z fontana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... www.chelminski-centrum.pl - no cóż. dla mnie to trochę moloch wielki. planuję coś mniejszego na max 250 osób. ale dzięki za linka - ogladam wlaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrwwwwwwwwwww
za bardzo ĘĄ, brakuje klimatu tzw. ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
1) duża sala, najlepiej żeby miejsce do tańczenia było jakoś oddzielone od stołów, tzn. nie w osobnym pomieszczeniu, ale żeby tańczący nie wpadali na stoły, a muzyka nie zagłuszała rozmów. 2) klimatyzacja - oczywistość 3) toalety - w odpowiedniej ilości, sprzątane na bieżąco i dostosowane do potrzeb panien młodych w często skomplikowanych sukniach. najlepiej dla młodych osobna. Tyle mi przyszło do głowy. Może jeszcze 4) elastyczność, tzn. jak ktoś chce okrągłe stoły po 8 osób to niech tak ma, a jak ktoś sobie życzy tradycyjną podkowę, to też niech ma. 5) nie narzucanie własnych dekoratorów i florystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
miejsce do odpoczynku, jakaś sala z fotelami, wyciszona. Kulturalna, kompetentna obsługa nie traktująca swojej pracy jak dopust boży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo - dzięki ;) odnośnie połączenia sali tanecznej od cześci "zasiadanej" to mam z tym właśnie drobny dylemat. z jednej strony czasem ciotki lubią popatrzec jak, kto i zkim tańczy ale z drugiej strony to na wydzielonej sali tanecznej można obnizyć temperaturę. Wiadomo, że tańczącym goroąco. klimatyzacja - oczywiście tak toalety - tak, to jest bolączka prawie wszystkich sal na jakich bywałam. nad ranem zasikana i.. nie tylko niestety. małe w rozmiarze i wielka kolejka. jeśli chodzi o stoly to planuję 2 wersje - okrągłe i tradycyjne prostokatno podkowaste co do narzucania.. wiem, że niektórzy dostają dzialkę od takiej florystki czy innej i moze dlatego tak się dzieje. dzięki za uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrym pomysłem
byłby jakiś ogród za salą, u nas jest jedna z miejscem na grill i cieszy się to dużym powodzeniem. poza tym właśnie oddzielnie stoły ale też nie zasłonięte jakimiś wielgachnymi filarami albo ścianą bo nic nie widać co się dzieje na parkiecie. no i musi być jeszcze jasna i przestronna. moja będzie taka ciemna i ponura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! grill ;) no pewnie! ale ja głupia jestem, że nie pomyslałam jeszcze o tym - tylko sala i sala. mam sporo miejsca więc można zrobic grilla tak żeby latem go uzywać do woli ;) dzięki! co do jasności sali - tak, chciałabym żeby moja była jasna, czysta przestronna ale żeby wieczorem, jak już jest ciemno, żeby miożna było stworzyc klimat - lampiony itepe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blakcat
ogród na tyłach sali gdzie można wyjść się przewietrzyć. gustowny wystrój - nie w stylu prl :o http://www.promnice.com.pl/index.php?s=6068 żywe kwiaty!! podłoga która nie będzie śliska kominek ( w połączeniu z choinką można tam zrobić wymarzone zimowe wesele). Dobra lokalizacja - sala przy stacji benzynowej lub supermarkecie nie jest fajna :o Możliwość organizacji mniejszych wesel, a gdy odbywają sie dwa wesela równocześnie by goście sobie nie przeszkadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrym pomysłem
właśnie, podłoga!! śliska podłoga to absolutna klapa, nie można dobrze poszaleć (zwłaszcza w szpilkach). co do tego, żeby sala była jasna to ściany muszą być pomalowane na jasne kolory. ja wynajęłam salę, która ma wystrój sali tanecznej w ala kamienie, mury... takie to ciemne i ponure trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
Najpiękniejsza sala na jakiej byłam, to Oranżeria Dworku w podkrakowskich Tomaszowicach - piękna, przestronna, wysoka, z przeszkloną antresolą, wyjściami na taras z antresoli i grillem właśnie. No i coś, co dodaje mega uroku - przepiękne żyrandole z prawdziwymi świecami! Cudo! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8badfff14a22a0a1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65878554526e48e7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×