Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza23****

MOLE SKUTECZNY SPOSÓB - PILNIE!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zuza23****

Dziewczyny będę wam bardzo wdzięczna jak się pozbyć tych paskustw nie mam pojęcia skąd się wzięły u mnie w domu nieraz zabiłam jednego ale ostatnio nawet po trzy wylatują kupiłam coś na mole już nawet nie trzymam tego w szafie tylko mam powieszone w pokoju bo nie wiedziałam skąd się biorą i nic nie działa nadal się pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffdsfsdfsd
Wyrzucić wszystkie sypkie artykuły - i tak masz tam pełno larw. Popakować wszystko w pudełka, słoiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23****
jak mam ubrania popakować w słoiki ja mam mole w pokoju a nie w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfdsfdfds
A jak wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23****
szczerze nie przyglądałam sie im bo jak latają to bardzo szybko traci się je z pola widzenia wiec latam z laczkiem i na oslep uderzam i jak któregoś rozkwaszę to już nie wiem jak wyglądał bo nic z niego nie zostaje poza świecącą plamka bo zostawiają taki osad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mole sa albo spożywcze
albo ubraniowe ubraniowe są jasnobrązowe spożywcze szarawe od tego zacznij - a później zaweź poszukiwania albo do kuchni albo do garderoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23****
tylko ja nigdzie indziej nie mam moli tylko u mnie w pokoju wczoraj wyleciały mi trzy takie malutkie i powiedziałabym ze były takie srebrne taki jakiś odcień a czy muszę prac wszystkie ciuchy które mam w szafach bo nie będę miała gdzie tego wszystkiego wysuszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mole ubraniowe uwielbiają
plamy na ubraniach - więc prawdopodobnie trzymasz w szafie noszone rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23****
zdarza mi się powiesić do szafy sweter który noszę na bluzkę ale nie jest on brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza23****
czyli najlepiej poprać wszystkie ciuchy od nowa czy wystarczy jak wypiorę te których dawno nie nosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoinie to nie koniec świata
Na spokojnie powyjmuj wszystko z szaf, szafek, szafeczek, kanapy i innych miejsc, mole potrafią nawet zagnieździć się w starych książkach albo z tyłu starego obrazu. Jak możesz to wywietrz wszystko na słońcu, również pościel, koce. Szafki umyj wodą z octem, powkładaj takie paski na mole (wygląda jak papierowa cienka aśma) albo takie krąźki. Rzeczy brudne (wg Ciebie) upierz, pozostałe wystarczy przewietrzyć. Na pewno mole nie wejdą w syntetyki. Może masz jakiś futrzany kołnierz albo gdzieś upchniętą poduszkę? Wietrzenie kilkakrotne, najlepiej na słońcu i mocno wytrzep te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×