Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

Akumulatorki do aparatu cyfrowego

Polecane posty

Witajcie, mam zamiar kupić nowe akumulatorki i ładowarkę, bo z mojej starej nie jestem zadowolona - długo ładuje, baterie padają po kilkunastu fotkach. Mam w związku z tym pytanie - naczytałam się dużo o akumulatorkach Sanyo Eneloop, ponoć są najlepsze na rynku. Chciałam zapytać, czy któraś z was je ma? Podzielcie się proszę opiniami, bo techniczny oraz producencki opis tych produktów jest naprawdę kuszący, a i cena niewygórowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam najtansze
jakie byly w markecie i dzialaja bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak akumulatorki to jasne że Sanyo już je mam w swoim aparacie od jakiegoś czasu i stwierdzam że pod względem wydajności są do przodu w stosunku do większości firm na razie. Także zdecydowanie myślę że można polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem energizery są bezkonkurencyjne, moje mają już grubo ponad rok, były wielokrotnie ładowane i spisują się jak dotąd rewelacyjnie. Można kupić w zestawie z ładowarą za nie straszne pieniądze, choćby tutaj - http://www.1komp.pl/produkt-24-198-597-26495,zasilanie_ladowarka_energizer_mini_charger.htm . Ja szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się naczytałaś - Eneloopy to bezkonkurencyjne akumulatorki. Sama ich uzywam, zamówiłam je wprost z hurt.com.pl z łądowarką Pentagram. Mam je już od kilku miesięcy, a nadal trzymają tyle, ile pisze na opakowaniu. Poza tym szybko się ładują. Zatem nie zastanawia się tylko zamawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim jaki masz model aparatu , sprawdz w necie , jakie najlepsze dedykowane akumulatorki przewidziane sa do poprawnej pracy . Jesli duzo fotografujesz , warto się zainteresować akumulatorkami Klic 8000 , mozna przystosować do zwykłego aparatu , gdzie potrzeba 2 akumulatorków , przed chwilą sprawdziłem to na Kodaku 743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obecnie Kodaka Z812IS , i nowe naładowane akumulatorki starczały na 10-15 fotek , i dopiero na Klic 8000 moge swobodnie robić fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliva
ja mam ładowarkę i akumulatorki z GP Battery i jestem bardzo zadowolona. Ładuje w sumie przez jakieś 3 godziny i w sumie nie jestem w stanie Ci powiedzieć na ile fotek mi starczają bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam, w każdym razie nie miałam problemu z częstym rozładowywaniem się. Zerknij sobie na euromall.pl bo mają duży wybór i dobry jakościowo sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100% zgadzam się że akumulatory eneloop są najlepsze, używałam wielu rodzajow ale te są bezkonkurencyjne, długo trzymają i są niedrogie;) można je kupić przez internet, ja kupiłam na hurt.com.pl tam mają najlepszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Heh, i znowu trafiłam do tego wątku. Przeznaczenie? Minęło kilka ładnych miesięcy odkąd zamówiłam swoje Sanyo Eneloop a do tej pory nie zarejestrowałam jeszcze efektów ubocznych ładowania. Oby tak dalej, mój aparat jest zachwycony tymi akumulatorkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sporo o nich słyszę. Widziałam je gdzieś i zapamiętałam, bo to jedyne białe akumulatorki :) Skoro piszecie, że takie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanyo eneloop rulez. Serio. Nie wyobrażam sobie innych aku odkąd je mam. Mój cyfrowy kompakcik wymiata jak szalony na tych akumulatorkach, więc po co szukać innych rozwiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak działają dobrze to bez sensu je zmieniać. Dla mnie eneloopy są bezkonkurencyjne w zimie. Najdłużej wytrzymują mi na mrozie. No i zdecydowanie duży plus za możliwość ładowania innymi ładowarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akumulatorki mają ograniczoną liczbę ładowań ( około 1 tysiąc ). Potem najzwyczajniej w świecie przestają "trzymać". Kiedyś to była droga sprawa, ale teraz 4 akumulatorki + ładowarkę dostaniemy za grubo poniżej 50 złotych ( na przykład http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1214 ). Należy też pamiętać, aby zawsze dobrze wsadzić akumulatorki do ładowarki, gdyż wsadzenie och odwrotnie niszczy je !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×