Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelllllllllllllllllllllllllll

Pierwszy własny biznes

Polecane posty

Witam, chciałabym sie dowiedziec jakie miesięczne koszty muszę ponieść jeżeli zakładam nową (pierwsza)działalność gosp.W jakiej wysokości ZUS(preferencyjny?) składka na ubezp zdrow. Bedzie to firma usługowa,VAT roliczany ryczałtowo-podobno 200zł miesięcznie, a dodam jeszcze ze bede starała sie o dotacje z UP.Czy ktos moze wie w jakiej wysokosci wypłacana jest taka dotacja?Słyszałam ze ok.18.500 Taki temat poruszyłam na forum-dyskusja ogólna,ale niestety tam to wogóle pomocy nie może uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDIOTYCZNE PYTANIE
Zadałaś, bo nawet nie napisałaś czym się firma ma zajmować , a to podstawa. usługi to tak szeroki temat jak Amazonka u ujścia do oceanu. opisz coś więcej, albo idź do czarodzieja. Bo wróżki też nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęłam w maju
nie słuchaj dupków powyżej interes założyłam w maju ZUS 337,70 dla tych co firmy jeszcze nie mieli wpis do ewidencji w tej chwili jest za darmo ale za VAT musisz zapłacić 180 zł. konto otworzysz za darmo ksiegowość polecam www.iFirma pełan księgowośc za 50 zł trzy pierwsze miesiące gratis tylko wpisujesz dane i księga przychodów i rozchodów wychodzi jak z nut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupek hi hi hi
dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sie ludzie
tu sie ludzie produkują a nawet kłócą a założycielka topiku ma to wszystko w dupie nawet odpowiedzieć jej się nie chce ładnie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×