Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DWOREK

DWOREK NAD STAWEM WODZISŁAW

Polecane posty

Gość DWOREK

DWOREK NAD STAWEM WODZISŁAW miał tam ktoś wesele, bądź był tam na weselu? Jak Wam się podobało (wystrój, jedzenie, obsługa)??? dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWOREK
Nikt nie był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWOREK
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
podobno ładnie. Wykonuje zdjęcia na ślubach moja strona www.bednarczyk.org.pl Wodzisław-Śląski jest w moim terenie działania. :-) zatem zapraszam na moją stronę www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek123459
Ja miałem wesele w czerwcu 2009 , moja opinia jednoznaczna to lokal na szóstkę ,jedzenie przepyszne ,piękne obejście więc zdjęcia na miejscu ,sala chyba jest w stanie pomieścic 200 osób ,kelnerzy na najwyższym poziomie i z kulturą .Cena jak na tak wysoki poziom jest bardzo niska.A jeszcze zapomniałem dodać że odwożą gości po weselu i apartament z łóżkiem wodnym dla mlodej pary (fajna atrakcja) ,oczywiście wszystko w cenie.POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.Balaga
Witam Wszystkich Chetnie oddam termin 17 wrzesien 2011 w DWORKU NAD STAWEM w Wodzislawiu Slaskim z przyczyn osobistych musialam zmienic date slubu...w zamian chcialabym odzyskac tylko zaliczke ktora wynosi 1000zl .. Zainteresowanych prosze o kontakt na moj email lub gg 10093596 www.dworeknadstawem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia48
oddam termin w dworku nad stawem 5 lipca 2014rok. sama byłam na weselu i polecam w 100%, jednak z przyczyn osobistych musimy odwołać. kontakt kot.kotowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w Dworku nad Stawem to naprawdę dobra sprawa. Byłam tam jako gość na weselu z mężem. I zarówno on jak i ja byliśmy zadowoleni. Ładny ogród, przyjemny lokal, pyszna kuchnia i miła obsługa. Organizowałam tam również chrzciny i nie miałam żadnych zarzutów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w dworku na weselu i było fantastycznie. Maja wszystko dobrze zorganizowane. Obsługa jest sprawna i miła. Jedzenie świeże i w dużych ilościach. Sala ładna i przestronna także można ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek nad stawem to dobry wybór. Byłam tam na weselu u koleżanki i było super. Fajny klimat ładna sala, pyszne jedzenie i obsługa ok. Koleżanka mi mówiła że bardzo jest zadowolona z obsługi zarówno przed jak i po imprezie. Wszystko dopracowane i dopieszczone. Na weselu mogli się zająć gośćmi a nie pilnować że czegoś brakuje ale coś jest nie tak. A po za tym mają tez opracowanych kilka pomysłów na weselne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroska
Ja byłam tam na konferencji więc mogę wypowiedzieć się głównie o noclegu i restauracji. JAk dla mnie bardzo wysoki poziom. Serwowane dania przepyszne, nawet stwierdzę, że mało jest miejsc w których tak smacznie jadłam :) Co do pokoju to bardzo czysty, przytulny i elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisskinka
bardzo polecam. z punktu widzenia gościa jestem niezwykle zadowolona. Było idealnie. :) Myślę, że para młoda również ma taką opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×