Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

Bolące piersi Ratunku!

Polecane posty

Witam serdecznie i błagam o jak najwiecej informacji!Moj problem trwa już od około roku jedna piers (lewa)dosyć ostro mnie boli a szczególnie podczas okresu i owulacji do tego wyczułam w niej dwa dosyc duze zgrubienia które ostro bola gdy je dotykam strasznie sie martwie i zastanawiam sie czy to torbiel cysta a może jeszcze jakieś cudo.wiem wiem ze powinnam iśc z tym do ginekologa ale teramin wizyty mam za około miesiac i do tej pory chyba zwarjuje.może któraś z was miała podobne problemy .błagam o informacje Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz prywatnie na usg piersi
zapłacisz 60zł i po sprawie... ja tez tak mialam, to zwykla (u mnie) mastopatia piersi-guzki pojawialy sie przed @ tu masz linka: http://mediweb.pl/diseases/wyswietl_vad.php?id=601 ja wiem, jak dziala NFZ ale czasem warto wydac 60zł i spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dziekuje za informacje ,troche mnie uspokoiły:)zawsze to rażniej jak ktoś miał podobne objawy :))ja jeszcze zauważyłam niewielki spuchniecie pod pachą po stronie tej piersi i zastanawiam się czy to może ma jakiś związek?może też tak miałaś?ogólnie to cięzko mi porównac moje obie piersi bo ta bolaca głównie słózła do karmienia mojego synka jakieś 5lat temu z drugiej nie chciał jeść:).Teraz obie piersi sa rózne zarówno z wyglądu jak i wielkości jak i konsystencjii .pokarmiłabym jeszcze pół roku i mogłabym wystepować jako kobieta dziwoląg w cyrku;)no i zastanaiwam sie czy ten problem o którym piszesz ze go masz może dotyczyć tylko jednej piersi?pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×