Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość houla

Progamy partnerskie

Polecane posty

Gość houla

Zbieram informacje o programach partnerskich, jeżeli ktoś coś słyszał, proszę wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolkaka
Ja od dwóch miesięcy jestem w programie partnerskim exxcom.pl Na razie nie ma z tego rewelacyjnych pieniędzy, ale jak za nic nie robienie dostaję cokolwiek to już nie jest źle. Na razie są solidni. Szczegóły znajdziesz na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloooza
Spróbowałam i zarejestrowałam się w tym programie. Będę Was informowała jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukayali
A gdzie znajdę więcej informacji o tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolkaka
Na stronie exxcom.pl znadź linka do programu partnerskiego. Tam jest wszystko opisane w bardzo przystępnej formie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijutka
Czy ktoś mógły napisać, na czym właściwie to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolkaka
Króko mówiąc polega to na tym, że rejestrujesz się na ich stronie i wypełniasz formularz programu partnerskiego. Zostaje, specjalnie dla Ciebie, wygenerowany Twój indywidualny link. Umieszczasz sobie ten link w dowolnym miejscu w internecie. Od wszystkich transakcji dokonanych przez tego linka masz prowizję. W sumie proste. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houla
Cieszę się, że temat wzbudził Wasze zainteresowaie. Szkoda tylko, że nie ma informacji o innych programach partnerskich. Może ktoś ma informacje o innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijutka
No właśnie. Zarejestrowałam się w exxcom.pl, ale chętnie wzięłabym udział w innych programach partnerskich. W końcu od przybytku głowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralowa
A ja chciałabym poznać konkret. Ile na tym można zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pushshsek
No właśnie. Ja też chętnie dowiem się ile na czymś takim można zyskać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_etarda
Też czekam aż ktoś napisze ile można na tym zarobić. Szukałam na różnych forach, niestety nikt nie podaje kwot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagome_y
Na exxcom.pl zareestrowałm się w lipcu. Link umieściłam na swojej stronie (przy okazji zapraszam larris.pl). Były wakacje, więc cudów się nie spodziewałam. Wiem jak jest, bo sama sprzedaję w internecie (zapraszam na stronkę). W lipcu zarobiłam na tym programie 60zł a w sierpniu już 95zł. Uważam, że jak na dwa pierwsze miesiące to nieźle. Aha, po zarejestrowaniu się, na koncie ma się aktualny podgląd transakcji dokonanych za pośrednictwem linka partnerskiego. Nic się nie ukryje. Wszystko pod kontrolą. Pozdrawiam. Dagome_y/larris.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_etarda
A co jeśli ktoś nie ma stronki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagome_y
Linka partnerskiego można zamieścić w zasadzie wszędzie. Nie wszędzie jest on tak samo skuteczny, ale wszystko zależy od kreatywności. Moja znajoma ma teo linka ustawionego jako opis GG, można go wstawić na swoim profilu na naszej-klasie etc. Możliwości jest bez liku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotafajna
W sumie, ztego co zdążyłam przejrzeć neta, ludziska wypowiadają się bardzo pozytywnie o tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_etarda
Ok to ja zamieszczę linka na nk i w opisie GG i w opisie skypa i gdzie tylko się da. Dzięki dagome_y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagome_y
Na pewno nie trzeba mieć swojej strony. Zarobki zależą od tego, ile osób zrobi zakupy za pośrednictwem twojego linka. Wszystko jest opisane na stronie exxcom.pl. Zajrzyj tam. A z podatkami jest tak, że są podobne tylko dwie pewne rzeczy. Jedną z nich są podatki :((( Nistety. Dopóki system się nie zmieni każy dochód w tym kraju podlega opodatkowaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko_małe
A skąd wiadomo, że zakupy robione są przez mojego linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilipopo
no właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ses-zen
Chcesz dołączyc do elitarnego klubu gdzie wstęp jest tylko na zaproszenie a do odebrania masz wiele cennych i ciekawych nagród?? Zarejestruj się,zbieraj punkty i odbieraj cenne nagrody. Punkty zdobywasz każdego dnia dzięki: Punkty zdobywa się za: *Codzienne logowanie - 2 PTZ *Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ *Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo) Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie. Wystarczy że podasz swoj mi e-mail. Przeslij nawet pusty mail na adres zuzamka@tlen.pl a wzamian dostaniesz zaproszenie Gwarantuje zero spamu - Dostaniesz jedynie email z zaproszeniem na stronę Lockerz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiężniczka_xenia
Skąd wiadomo, że zakupy robione są przez linka partneskiego? To proste. Po rejestracji system sklepu generuje unikatowego indywidualnego linka. W linku tym zawarty jest indywidualny kod. System sklepowy łatwo rozpoznaje, a pomocą którego linka są robione zakupy i przekazuje prowizję na konto partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjalukrecja
i to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka82
- niezadowolona z siebie? - chcesz schudnac? - pozbyc sie tluszczu? - zlikwidowac cellulit? --> http://www.thermacuts.ocom.pl nie zwlekaj! w polaczeniu z cwiczeniami beda efekty :) poczuj sie atrakcyjna, piekna i pewniejsza siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_lis
Ja od kilku dni jestem zarejestrowana w programie partnerskim sklepu tanieje.pl (tutaj link, bo trudno znaleźć na stronie info: https://www.tanieje.pl/affiliate_affiliate.php). Jak do tej pory zarobiłam juz kilkanaście zł za to, że ktoś kupił tam jakąś mikrofalówkę. W sumie zyski pewnie ogromne nie będą, ale to sklep ze sprzętem AGD, czyli tym, co ludze kupowali, kupują i kupować będą bo zawsze potrzebny. Prowizja 5%, czas ważności cookie 90 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadzik
Przy okazji zakupów w kiosku internetowym www.top-kiosk.pl zainteresowałam się odnośnikiem otwórz biznes - okazało się że w można dorobić kilkadziesiąt zł miesięcznie na sprzedaży i polecaniu sprzedaży prasy codziennej i czasopism elektronicznych a także ebooków. Wiekszość sprzedaży weszło z banerów reklamowych na moim blogu, ale sporo też z bezpośredniego polecenia. Mozna zarobić od 5 do 30%. Jako dodatowe zajęcie całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teremerekuku
nie podoba mi się ostatnia propozycja , za 39 złotych zapoznać się z pełną ofertą Okazji Cenowych . Oczywiście , że wydałem 39 i te okazje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program partnerski favore.pl , gdzie gdzie składaja oferty sklepy , firmy usługowe ... itp. 40 % prowizji od czynność reklamowych w portalu , od osób poleconych ... link : http://skocz.pl/jafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszen
Chcesz dołączyc do elitarnego klubu gdzie wstęp jest tylko na zaproszenie a do odebrania masz wiele cennych i ciekawych nagród?? Zarejestruj się,zbieraj punkty i odbieraj cenne nagrody. Punkty zdobywasz każdego dnia dzięki: Punkty zdobywa się za: *Codzienne logowanie - 2 PTZ *Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ *Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo) Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie. Wystarczy że podasz swoj mi e-mail. Przeslij nawet pusty mail na adres zuzamka@tlen.pl a wzamian dostaniesz zaproszenie Gwarantuje zero spamu - Dostaniesz jedynie email z zaproszeniem na stronę Lockerz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×