Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakiemeble1111122222

co sądzicie o tych meblach?

Polecane posty

Gość jakiemeble1111122222

http://www.marmex.pl/?1,pl_space-system mogę na meble przeznaczyc mniej wiecej tyle ile te kosztują. ale tak się w nie wpatruję, że już sama nie wiem czy mi się podobają. poradźcie. będą fajnie wyglądać? nienawidzę ścianek i zapełniaczy ścian. w tych meblach podoba mi się to że jest przejrzyscie. a Wy co sądzicie? kupować czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiemeble1111122222
dzięki za odp. no wiem że są typowe,ale za tę cenę to ja nie zaszaleję, a muszę coś mieć na scianie bo mi się papiery i książki plączą pod nogami oryginalności na pewno dodadzą dodatki których na szczęście trochę mam fajnych. myślę też o brw, ale brw to już naprawdę w co 2 domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metagalaktyka
nie w moim stylu, ale do zaakceptowania. takie nic oryginalnego,szału nie ma. jak nie masz pilnej potrzeby to może pooszczędzaj jeszcze trochę i kup coś porządniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podobają, lubię proste wzory trochę może za ciemne, chyba, że całą resztę masz jasną (no i kurz widać mocno na ciemnych blatach) wymieniłabym tylko uchwyty jeśli pomieścisz w nich swoje rzeczy, to jak dla mnie, te meble są w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie nieładne
Myślę, że ze trwałością też może być problem. Zasada generalnie jest taka-nigdy nie kupuje sie mebli bez wczesniejszego obejrzenia na ekspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiemeble1111122222
uchwyty z buta do wymiany, to prawda wiecie co, ten gosc sprzedał na allegro ponad tysiąc sztuk i ani jednego negatywa nie ma zresztą popatrzcie http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6622747 to prawda ze ryzyko, ale z 2 strony... :) dzieki za opine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaSamanta
Wg mnie fajne te na samej górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te mebelki
I sobie chwalę. Fajnie wyglądają, łatwo się składają i montują. Poza tym nie zagracają ściany i są funkcjonalne (miejsca że hoho!). POLECAM P.S. Kupowałam za pośrednictwem Allegro. U wyżej wymienionego Sprzedawcy. Naprawdę solidna firma. Dowóz za niewielkie pieniążki pod sam dom, pomoc we wniesieniu paczek bez łaski, fajni Ludzie i do tego 100% uczciwości. Płatność przy odbiorze gotówką. Śmiało Gostkowi możecie zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miwakoo
fajne te space system. Podobaja mi sie ,sama mam w tym stylu ale z Ikea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiemeble1111122222
do --- ja mam te mebelki--- dzięki bo własnie miałam pisac do ludzi którzy kupili te meble na allegro żeby mi powiedzieli jak sie te meble sprawują w praniu :) a powiedz, zmieści sie w nie coś? bo boję się że pakowne to one za bardzo nie będą... jeszcze biorę takie pod uwagę http://allegro.pl/search.php?string=havana&us_id=9897567&country=1 teraz dopiero mam zagwozdkę! co byście wybrali, piszcie, najwyżej policzę głosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiemeble1111122222
chyba że piszesz "miejsca że hoho" odnośnie pakownosci, bo właśnie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe i oryginalne meble można znaleźć tutaj: http://fabrykaform.pl/meble-k647.html :) O ich jakość nie trzeba się martwić, bo ten sklep ma naprawdę bardzo dobra opinię. Może i kosztują troszkę więcej niż zwykłe krzesła i stoły, ale myślę, że dla ich wyglądu warto- jedno takie krzesło i w mieszkaniu od razu robi się dużo ciekawiej :D a z resztą bardzo fajne dodatki tez tam są- dużo tańsze, a one też mogą nadać mieszkaniu ciekawy wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam 33-latka
kieruj sie swoim gustem i mozliwoscia portfela, wszystko zalezy od dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te mebelki
Powiem Ci JAKIE MEBLE, że sama obawiałam się o pojemość tych mebli, i miło mnie zaskoczyły. Zależy co chcesz w nich przechowywać u mnie to książki, papierzyska, jakieś ozdoby do włosów itp, płyty kompaktowe.... Wszystko się pomieściło i nadal mam dwie dolne szuflady (przepastne wręcz) wolne i do dyspozycji. Na górze została mi jedna szafka w której chyba upchnę szkło. Półki mam zamontowane na razie dwie i muszę się zaopatrzyć w dodatkowe ozdoby bo mam luki:) Trzecią półeczkę muszę podzielić na dwie mniejsze (tak sobie wymyśliłam) ale jakoś mi schodzi:D "miejsca że hoho" właśnie tyczyło się pojemności. Nad wyraz pojemne te mebelki, nie podejrzewałam że aż tak pojemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te mebelki
Dodam jeszcze jako ciekawostkę, że byłam święcie przekonana, że Sprzedający jest jednocześnie producentem tych mebli,no bo cena nie ma co ukrywać...........bajeczna. Otóż jakież było moje zdziwienie gdy Pan oświadczył mi że mebelki biorą od firmy działającej w pobliżu Ich firmy i sprzedają na Allegro..........kurcze..........ciekawe ile u producenta kosztują:), niestety nazwy firmy produkującej te meble nie chciał mi (słusznie) Pan zdradzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthiaa
te mi sie podobaja System Vega (C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że szukasz czegoś bardzo taniego ale w domu mam coś takiego www.domm.eu Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te mebelki
BREDGADE Ja bym była wstępnie zainteresowana......akurat mają stolik kawowy który by mi baaaaaardzopasował:). Bardzo drogie mają meble? Nie wiesz może czy gdzieś w sieci ktoś handluje tymi meblami? Będę wdzięczna za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi powiedzieć ile za stolik bo robili mi całe mieszkanie łącznie z kuchnią. Ja miałam namiary z polecenia od znajomego, bo to firma która więcej robi na zamówienie do skandynawii czy belgii. Na stronie są namiary więc proponuje pisać na info@domm.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam te mebelki
BREDGADE. Bardzo Ci dziękuję za namiary:) napisałam i czekam na odpowiedź. P.S. A mebelki mają faktycznie cudne - to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiemeble1111122222
------Bredgade o rany, piękne te meble... ------ja mam te mebelki --------- no dzięki przekonałaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się za bardzo nie podobają - takie trochę wydziwiane, ja wiem - no nie mój gust. Wolę takie maksymalnie proste http://www.esmebel.com/ Dają większe pole manewru ;) Można fajniej pokombinować z dodatkami itd, poza tym są bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×