Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielono mi w głowie

prezenty na rocznicę

Polecane posty

Czy robicie sobie prezenty na rocznicę z Waszym facetem/ kobietą? Bo mi się zbliża pierwszy rokn i nie wiem jak wykorzystać ten dzień... rozmawialiśmy, że można sobie zrobić drobne prezenty a później pójdizemy na kolację ... tylko co kupić facetowi w wieku 21lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmgchnbfxsdc
prezeny nie ja dostaje kwiaty moj zajebista noc zed mna w tamtym roku bylismy w gorach na weekend w tym idziemy na kolacje do restauracji zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robimy sobie
ja mam w tym roku 2 rocznice ale nie mam pojecia co mu kupic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robimy sobie
no wlasnie.... dziewczynie byloby mi latwiej cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robimy sobie
dokladnie...ode mnie juz chyba wszystko dostal przez te dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robimy sobie
ja mam 20 on 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak robimy sobie
no wlasnie dostal ode mnie ramke ze zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze robimy sobie takie małe lub większe prezenty z okazji rocznic, bo to jest naprawdę sympatyczne. W grudniu mija 3 rocznica i też mam mały dylemat. W prawdzie wymyśliłam już, że podaruję mu kalendarz z naszymi zdjęciami, który będzie mógł sobie postawić na biurku w pracy. Już na superfoto.pl wypatrzyłam sobie konkretny model, ale teraz zastanawiam się nad fotkami. Nie wiem, które wybrać, bo tyle ich mamy, że chyba spędzę nad tym cały dzień i. Wiem, że to nie jest jakiś duży problem, ale po tylu latach bycia razem chciałabym go jednak jakoś zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mu zrobić jakiś oryginalny prezent to przygotuj super kapiel dla Was dwojga (no ewentualnie jego samego bo nie znam waszych układów ;) ) np wykorzystując do tego celu płyn do kąpieli o zapachu rumu, alo po prostu kup mu tego typu płyn. Ostatnio się własnie na taki natknęłam w mydlarni u Franciszka http://www.mydlarnia.info.pl/rum-lub-tyton-plyn-do-kapieli--zel-pod-prysznic-cat-157-id-98.aspx myślę że facet będzie pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem, fajną rocznicę można sobie zorganizować wynajmując ładny apartament i po prostu ciesząc się sobą nawzajem :) sama miałam okazję skorzystać z usług yourplace, naprawdę świetne warunki za nieporażającą sumę. no i róbta co chceta, bo właściwie nikt Wam nie przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko trzeba miec
na to kase:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramkę ze wspólnym zdjęciem :) W końcu to ma być drobny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×