Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolitka222

Zanikanie erekcji podczas seksu

Polecane posty

Gość lolitka222

Mam problem, podczas seksu mojemu facetowi opada, strasznie chce mnie zadowolić i mysle ze to dlatego... Przy zabawach jego penis jest bardzo sztywny... Moze seks bez prezerwatywy lub akcja gdzie tylko ja sie poruszam na górze zdjęła by z niego napięcie i stres?? jestem raczej niedoświadczona i on chce dobrze przy mnie wypaśc a nie wychodzi... co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka222
Ma 20 lat. Przy pieszczotach takich problemów nie mamy. Nie wiem jak mu pomóc i co zrobić żeby uprawiać normalny seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz urolog powiedzial mi ze jak sie budze rano i mi stoi to niemam rzadnych problemow fizycznych , a reszta zalezy juz od klimatu sytuacji i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka222
To napewno nie jest obawa przed ciążą... Nasz pierwszy raz nie był udany bo mnie bardzo bolało i on myślał że mnie to zraziło do seksu i nie wiem chyba chce mi teraz udowodnic jak dobrze moze byc... za bardzo chce.. co zrobić żeby go odstresowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie bo ja mam to samo ze w grze wstepnej che mi go rozsadzic a potem opada. a ja nie mam strachu przed ciaza wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka222
Myślicie że to samo przejdzie?? mam wrażenie że jak będę próbowała zacząć z nim rozmowę na ten temat to go jeszcze bardziej zrażę i będzie czuł się bezużyteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie mylisz, pamietaj ze brak rozmowy z partnerem jest najgorszy, Ja ci powiem krotko , mi wczesniej sie wydawalo ze jestem casanova barow mlecznych ale mi moja zona po 8 latach malrzenstwa powiedziala ze nie miala zemna orgazmu. tylko dlatego ze mi nie mowila czego nie lubi a co jej sie podoba ale traz nadrabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka222
To najlepszym rozwiązaniem jest porozmawiać i podejść do seksu bezstresowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie ! Do tego wiesz jakis numerek w terenie na polanie czy w parkingu na szybko na masce to zajebiscie potem zbliza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka222
Dzieki za podpowiedz.. Mam nadzieje że bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
mój ma podobnie. Ja mam 20 lat, on 23. Jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi. Seks uprawiamy od 3 m-cy. Podczas zabaw penis jest sztywny, w trakcie seksu po jakimś czasie nagle opada, flaczek się robi.Nie wiem dlaczego. Wiem, że mój chłopak bardzo chce mnie zadowolić, bardzo chce dać mi orgazm (do czego na razie nie doszło) i myślę, ze to przez nerwy tak ma.Ale co jeśli to coś innego? jestem atrakcyjną dziewczyną, otwartą na seks, baardzo lubiącą seks oralny zawsze i wszędzie, co go nakręca, ale juz czasami nie wiem jak mu pomóc.Jak uprawiamy seks, to czasami sie łapie na tym, ze mysle ile jeszcze bedzie mi dane seksu-czyli kiedy oklapnie.Zazwyczaj w takich sytuacjach przerywam, bo on jakby chce dalej coś zdziałać-to juz jest desperacja w jego oczach (:(), przytulam go i mówię że nic nie szkodzi, że bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
dodam ze biorę tabletki-takze o prezerwatyw nie używamy i do tego ani ja ani on nie mamy jakis tam wielkich obaw przed ciążą. Lęk przed zapłodnieniem więc odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Za bardzo się staracie, podejdźcie do tego oboje na całkowitym luzie, stres zostawcie za drzwiami. Jak coś nie wyjdzie po waszej myśli spróbujcie ponownie po kwadransie. Ostatnie 7 dni przed okresem to dni niepłodne więc wtedy można bez prezerwatywy. Głowa do góry. Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×