Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no noc nie wiem

jak i gdzie sie pytac o kupna ogródka działkowego ?

Polecane posty

Gość no noc nie wiem

słuchajcie -taka mi przeszła by kupuc taką działke jak sie kupouje dom czy mieszkanioe to sie ogląda strony biur nieruchomosci a działki to gdzie? jakis związek czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdebele
na necie są ogłoszenia można pójść i zobaczyć czy przy ogródkach nie ma tablicy ogłoszeniowej iść do zarządu i zapytać, lub popytać ludzi na działkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w Twojej okolicy jest ogród działkowy,to idz i spytaj kogoś czy jest jakiś prezes on powinien wiedzieć.Lub pochodz po działkach i popytaj ludzi czy ktoś nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogródka działkowego, zwłaszcza w obrębie miasta, nie kupujesz, tylko dostajesz w użytkowanie właścicielem jest zazwyczaj jakiś zakład pracy/spółdzielnia itp. kupujesz tylko to, co sie na działce znajduje, np. nasadzenia, domek itp - w zalezności co tam jest i ile sobie za to życzy poprzedni użytkownik jakiś czas temu też naszła mnie ochota na taki ogródek, poszłam do konkretnego zarządu, prezes wskazał mi działki, które moge "kupić", mogłam je sobie obejrzeć i wziąc namiary na właściciela, żeby dogadać się co do ceny oprócz tego co roku płaci się składkę członkowską plus zrzutki na ew. infrakstrukturę - woda, malowanie ogrodzenia, nowa brama itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjojojjj
a jest coś takiego jak polski związek działkowców czy coś takiego - oni mają u mnie w mieście ogródki działkowe i oddają w użytkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w moim mieście i najbliższej okolicy jest kilkanaście pracowniczych czy spółdzielczych ogródków działkowych, należą do różnych firm, ale w związku działkowców/oddział Lublin np. mają info na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris2030
idź do świetlicy tam często jest ktoś z zarządu lub gospodarz zapytaj się czy są jakieś działki do sprzedania będziesz mieć najświeższe informacje i tanio możesz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris2030
trzeba było się kogoś zapytać na bank są świetlice lub na furtce nakleić ogłoszenie kupię działkę i numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris2030
mam nadzieję że dobrze przemyślałaś decyzję z zakupem działki. Działka to nie samo grillowanie to też sporo pracy. Widzę po ludziach że kupują działkę euforia z rok dwa a potem działka mocno zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris2030
ile chcesz przeznaczyć na zakup działki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×