Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko jambo

pomocy w sprawie kabiny

Polecane posty

Gość koko jambo

kwadrat-półokrągła? matowa-chropowana? brodzik niski-wysoki? Polećcie coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka.wodna
półokrągła wyższy brodzik przyciemniane szkło ale różne gusta ludzie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko jambo
ooooo podoba mi się, a jaki kolor płytek?Może jakiś link? Dzięki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko jambo
uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zasłonę prysznicową.Jak zalezie brudkiem to wywalam i kupuję nową,można zmieniać wzory,kiedy nie korzystam z prysznica to odsuwam zasłonę i mam większą łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, hydromasaż to ściema;) Brodzik wg mnie niski, wygodniej wchodzić, bez zadzierania nóg, a i jak ktoś starszy, łatwiej weń wejść. Szkło jasne, bezbarwne, żadne przyciemniane, bo wygląda wtedy ładnie z zewnątrz, ale jest ciemno w środku, a dodatkowe oświetlenie nad kabiną jest drogim rozwiązaniem jeśli ma być wykonane w 100% bezpiecznie (bliskość prądu i wody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkh.v.kh
ale na jasnym od razu widać kamień, na przyciemnianym to się tak nie rzuca w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z radzeniem sobie z kamieniem (w sensie zaschnięta woda, krople)... Podajcie konkretne preparaty jak możecie, bo u mnie to cienko wygląda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polokragla z dwoch szyb:) nie na szynach bo bedziesz szorowala szczoteczka do zebow w rowkach no i szklo matowe chyba,ze bedziesz codziennie wieczorem jako ostatnia myla odkamieniaczem i polerowala,bo przezroczysta szyba wyglada efektownie gdy jest wypucowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem na pomarańczowo, No kojarzę takie. Niektóre chyba pochodzenia niemieckiego, często w sprayu. I to naprawdę dopucuje szyby jak w oknach? Bo pomimo szorowania wszelakimi specyfikami, w mojej kabinie pełno jest zacieków... Podobno któryś z W5 z Lidla też działa cuda, ale nie pamiętam który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odradzam rolki. Chyba najlepsze takie otwierane, a nie przesuwane. Uważaj, żeby nazbyt ciemnych kafelek nie było w środku kabiny, bo to też dodatkowe utrapienie. Szyby to zależnie od gustu, chęci do pracy (lub też poziomu pedantyzmu) i pomieszczenia (przezroczysta kabina znika jakby w łazience, matowa bardziej rzuca się w oczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animia, tak, takie w spreyu, niemieckie. Z lidla też słyszałam, ale nie używałam. Te z budowlanki u mnie sprawują się idealnie. Mam zwykłe, białe, przeźroczyste szkło, którego wcale nie myję codziennie jak ktoś tu wspomniał. PO tym środku, woda jakby spływa z szyby i nie zostają kropelki... więc nie ma zacieków. Moja kabina jest na szynach, dwuszybowa, szczoteczki do zębów nie używam, myję zwykłym zmywaczkiem. Takie otwierane drzwiczki może są łatwiejsze w myciu, ale wydaje mi się, że z nich znowu kapie woda na podłogę po wyjściu z prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×