Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konsultaantka

15-09-2009 ! ! ! Start ! ! ! Waga w dół ! ! !

Polecane posty

zaczełam w zeszły poniedziałek z wagą 55,5 kg dzis weszłam na wage i jest równo 44kg ogólna zasada MNIEJ ZRYJ ! ! Kto sie przyłączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwas
schudłaś 11,5kg w tydzien i jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslałam że to pomyłka pewnie. ;) Choć już nie takie rzeczy tu na forum pisali że już nawet to mnie nie zszokuje. :P Powodzenia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissXX
no, to rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że sie pomysliłaś przydało by sie 11 kg w ciągu tygodnia hihihihih oczywiście żartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa - widze ze ty tez ładnie chudniesz.... mi brakowało wsparcia wiec zaczełam pisac tutaj, zobaczymy, moze to mi pomoze, jesli oczywiscie trafia sie chetni do wspolnego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwas - he he tez zwrociłam uwage ze na tym forum zdarzaja sie rozne dziwne zeczy :-P he he dlatego wolałam załozyc swoj topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis : 9.00 kajzerka z ogorkiem kawka zielona herbata woda obiad:kajzerka ze schabowym i pomidorkiem i to by bylo na tyle dzis :-P w pracy jestem h he w dalszym ciagu.... :-( ktos sie ma ochote przylaczyc do odchudzania????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tak niskiej diecie to osiagniesz od razu cel 4 - 39kg, a poznej antycel 5 - 72. Dieta uboga w kalorie to pierwszy krok do zaburzen odzywiania, ktore trwala przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he prosze mnie tu nie straszyc zaburzeniami odrzywiania jestem w pracy nie chce mi sie jesc a poza tym nie mam nic do jedzenia nic mi nie bedzie jak dzis troche mniej zjem he he juz nie badzmy tacy..... to co przylączy sie ktos do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1717
Hej ja sie chetnie przylacze.Zaczelam juz kilka dni temu ale wciaz wieczorem jadlam.Dzis juz bylo ok 800 kcal a jutro juz dietka.Zalozylam dzienniczek odchudzania w zeszycie, bede pisala wyniki ile kg spadlo co tydzien i pisala co jem.Mam 158 cm wzrostu i waze 53,60, przed chwilka sie zwazylam,moj cel 1 to 46 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie idzie mi to za dobrze!!!Jeszcze nie dawno cieszyłam sie wagą 62 kg ale niestety po urlopie kg wróciły do 69!!!!!Teraz znowu zaczynam!Zauważyłam ze u mnie to jest związane z poczuciem własnej wartosci.Jesli czuje sie kochana i akceptowana i piękna to jakos wiecej mam siły i energii walczyc o swoje ciało!!!Jak mam czas depresyjny kg szybko wracaja.Więc moim pierwszym krokiem jest nauczenie radzenia z problemami i okazywanie swoich emocji.Jeżeli moje poczucie wartości nie bedzie zachwiane również moja waga sie ustablizuje.Mam nadzieje że znajde tu swoje miejsce i motywacje do dalszego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa - oj bidna kobitka ja tez tak czasami mam ze swoje dołki zasypuje własnie jedzeniem i to nie tym dietetycznym niestety, tylko zawsze dorwe jakies chipsy i frydy.... ale dołki mijaja... i wraca dieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnej chwili napewno tu bede:) Od pon zabieram sie za diete ale nic mnie jak na razie nie motywuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mogę do was dołączyć? jestem co prawda na innym topiku ale on już zaczyna umierać, więc wolę się szybko gdzieś przenieść zanim moja motywacja też umrze:P tym razem postanowiłam nie przechodzić na dietę, ale całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, chcę po prostu zmienić swoje życie! :) mam do zrzucenia 11 kg, ale w końcu nigdzie mi się nie spieszy, kocham swoje ciałko, wolalabym żeby go było mniej, ale nie już mój widok w lustrze.. chcę to zrobić powoli i na zawsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 177 cm wzrostu, startowałam tydzień temu z wagi 80 kg, byłam na diecie norweskiej i schudłam 4 kg więc obecnie ważę ok 76 kg i chcę przerzucić się na zdrowy styl życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345ania12345
najlepsza grupa wsparcia w odchudzaniu na www.odchudzanie-razem.socjum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 170 ale dzis waga pokazała 67:) wiec nie jest tak żle...zaczełam diete jajeczna = therm line 2 wcześniej bardzo ładnie waga zeszła.Lecz niestety therm line juz na mnie nie działa.Chyba zastosuje wielkie MŻ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konaultaantka
dzis rano waga pokazała 53,3kg,....... hmmm, to chyba jais podstep he he :P mam tylko chwilke wiec tylko na chwilke tu jestem dzis: 2 jajka na miekko+ kromka chrupkiego kawka 2 mietowe cherbatki bo mnie rzoładek bolał od rana kawałek ciasta ze sliwkami 6 pierogów ruskich i to by miało byc na tyle dzis pa pa do jutra tylko piszcie zebym miała co jutro czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×