Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na pomysly

40 funtow na 7 dni na jedzenie 2 doroslych i dwoje dzieci

Polecane posty

Gość czekam na pomysly

tyle bede miala na jedzenie w tym tygodniu nie pytajcie dlaczego ,prosze o dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie malo...nie wiem jak z funtami ale z euro- za 10 kupilabym 4 paczki piersi z kurczaka z lidla,ziemniakow, warzyw i nagotowala hinszczyzny na caly tydzien,jajka na jajka sadzone+ziemniaki,drzem,serek topiony,chleb,jakas zupa z niczego..tak aby na caly tydzien bylo...wy mozecie poglodowac ale dzieciaki chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
dziekuje;)) i czekam na dalsze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem moze pozycz
o cholera kiepsko, ja tyle wydaje na dwa wyjscia do sklepu na dwoje dorosłych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
dzieki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
chyba juz wiem 25 kg ziemniakow - 4 funty 20 jajek ----- 3 funty moge kotlety z jajek zrobic , jajka w sosie mysztardowym, musze to poukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
wlasnie ze nie mam nic w zamrazalniku bo lodowka sie zepsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez tak mialam niedawno
makaron ryz i dodatki typu pomidory w puszkach.w Asda sa po doslowni kilka p. Ziemniaki cebula mieso na przecenie.. zupki robilam jakies nalesniki i przezylismy te 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje sie wybrac do aldi, w tej chwili ziemniaki (chyba 1.5-2kg kosztuja 49p), naprawde dobre pomidory 69p, 10 jajek 99p, do tego nozki z kurczaka za kg 1.99, a caly kurczak 2.99, jakość w miarę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do picia dobry jest Sunquick
Rozcienczqsz 1:9 z woda. a butelka 900ml- 1.45f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Dania z ziemniakow: kluski slaskie, kopytka, kotlety ala mielone(niestety ziemniaki to tylko zapychacz) Zupy z warzyw sezonowych(buraczkowa, kalafiorowa...) Moze masz jakis targ warzywny kolo siebie, wychodzi duzo taniej niz w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezonowe
Z tego co mi wiadomo nie ma w Anglii warzyw ani owoców sezonowych tutaj sezon trwa 12 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia dasz rade
Dorze pisza :) Przede wszystkim ziemniaki, mrozone warzywa, ryz, makarony, jajka Mozesz robic je z sosami (pomidorowymi np) lub nawet zapiekanki w piekarniku. Turkey breast sa tansze niz z kurczaka! Przejdz sie po sklepie, wybierz kilka tanich produktow i kombinuj :) Nalesniki! Tanie jak barszcz Racuchy Placki ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klottylda
jak to tylko taki jeden alarmowy tydzień, to ni ma strachu - kup ziemniaki, makaron, trochę warzyw sezonowych, bo te są najtańsze. Z mięsa też sie coś da wybrać, jakiś gulasz albo co, no i jeszcze jajka. Dobry by był jeszcze żólty ser, ale jak jest za drogi, to nie ma tragedii, w tydzień nikomu zęby nie wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
dziekuje wam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawości
a tak z ciekawości to ile normalnie wydaje się na jedzenie w tydzień?Chodzi o rodzinę 4 osobową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas 5 osob wydajemy
w Asda raz w tygodniu od70-do 100f... i do tego w innych sklepach (np.chleb, jakies bagietki,zaleznie od potrzeby..)ok 20 na tydzien nie kupujemy alkoholu, napojow , slodyczy, drogich gotowcow .raczej sa to polprodukty bo sama gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
my na 4 osobowa rodzine wydajemy jakies 150 na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsd
u nas na 3 osoby idzie ok.70 funtow tygodniowo, do tego trzeba dodac mleko modyfikowane i sloiczki-wydatek-ok.50 funtow raz na 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
ja bym zrobila tak pierogi ruskie na 2 dni maka funt ziemniaki 2 funty 5kg ser bialy funt cebula ok 70p maeslko do pierogow 70 p do tego zupa jarzynowa z mrozonki na 2 dni ok 1.3 mrozonka paczka udek np z lidla 2.5 nastepne 2 dni krupnik mieso juz masz bo kilograma nie zuzylas do poprzedniej zupy czy barszcz a na drugie placki ziemniaczane a w drugi ziemniaki z jajkiem i na nastepne 3 dni rosol z calego kurczaka a z miesa z rosolu drugie danie, na rosole na nastepny dzien zupa pomidorowa na 2dni i kopytka z ziemniakow na 2 dni lub mieso mielone mozna kupic i kotlety tez masz na 2 dni kurczak ok 4 mam na mysli takiego duzego mielone 2 funty w tesco wieprzowe jest dobre ziemniaki za reszte pieniedzy chleb i cos do chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
Czyli jak ktoś zarabia najniższą stawkę,i\nie ma żadnych benefitów na początku to nie przeżyje tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bez przesady. ..
5.75 na godzine .. to jedna osoba za 1 godzine pracy wyzywi sie (dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezyje
40 to nie tak zle, samo jedzenie bez slodyczy, chemii, alkoholu i zachcianek wystarczy, zrob liste daniowa na caly tydzien i trzymaj sie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak aleeeeeeeeeee
oprócz jedzenia trzeba opłacić mieszkanie i rachunki,więc z najniższego wynagrodzenia 4-ro osobowa rodzina jeśli nie ma benefitów to się nie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli zarabia sie
mniej niz 16 tys rocznie dostaje sie tyle benefitow i roznych dodatkow ze spokojnie z palcem w d*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak aleeeeeeeeeeeeeeee
zanim przyznają benifity to może minąć nawet rok,a przez rok trzeba płacić rachunki i jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na pomysly
dzieki za pomysly ,spanikowalam .poprostu po 5 latach podwinela nam sie noga. kupilismy nie dawno dom a moj ,,M,, stracil prace a ja zarabiam tylko 230 funtow , zanim cokolwiek zalatwimy uplynie minimum 7 dni , dzieki;)) ps no i ta lodowka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina deszczu
i nie macie zadnych oszczednosci?? dziwne, powiniscie miec zawsze odlozone przynajmniej te 400 funtow na tzw czarna godzine. ja wydaje na 2 osoby na zycie (jedzenie i chemie) ok 300-400 euro miesiecznie no ale sama gotuje i czesto tez pieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina deszczu
a co do tanich obiadow to : placki ziemniaczane i inne rzeczy z ziemniakow, jajko sadzone brokuly, kalafior gotowany (bo bardziej syte), pierogi, racuchy, nalesniki z dzemem, zupa warzywna (zrob tylko na kosce bulionowej i do tego np grzanki z serem), makaron z samym sosem pomidorowym, zapiekanka z ziemniakow, cos z mielonego (bo to chyba najtansze), gulasz z warzywami (wtedy daj wiecej warzyw niz miesa), risotto. kopytka z cebulka i jakims boczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×