Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim jestem

moj pomysl na biznesik na allegro, co sadzicie?

Polecane posty

Gość Psełdonim jestem

Chcialabym sprzedawac na allegro uzywane ciuchy i ksiazki :P myslicie ze da sie na tym zarobic choc ze 200-300 zl /miesiac? jako dodatek do etatu ktorego szukam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka8d
zalezy jakiej jakosci bedziesz miala ciuchy :P i pamietaj, zeby rozliczc sie z dochodu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
planuje ciuchy popularnych marek, H&M, Orsay, Zara itp, a z tak malego dochodu rowniez trza sie rozliczyc? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghggghhhhhhhh
urząd kontroli skarbowej złapie cie za rogi, a oni nie darują. zeby sprzedawac cos--to trzeba zarejestrowac działalnosc i placic podatki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
No tak, ja nie mam zamiaru oszukiwac fiskusa, tylko ze nie bardzo sie w tym orientuje na razie bo to dopiero moje plany :P Prawdziwe firmy to maja obroty rzedu kilku- kilkunasty tys a jak ja sprzedalabym pewnie na poczatku kilka sztuk miesiecznie to smieszne by rejestrowac dzialalnosc do czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
to jak ja mam zamiar teraz sprzedac moje dwa nietrafione staniki to i od tego bym musiala odprowadzic podatek? :O co za kraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na początek będziesz sprzedawać 2-3 używane sztuki odzieży np. staniki na miesiąc to bez przesady nie trzeba nic rejestrować. Ale jak będzie już to sprzedaż ciągła czyli kupujesz taniej sprzedajesz z zyskiem to radzę założyć działalność- czyli zusy i podatki pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania działalność
Jak chcesz prowadzić działalność to pomogę obniżyć koszty. finanse66@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
dzieki za rady :) na pewno sprobuje, a co wyjdzie to zobaczymy, chcialabym wlasnie sprzedawac uzywana odziez i ksiazki, bardziej ksiazki ale nie wiem czy na tym mozna zarobic, w koncu ludzie nie majac pieniedzy nie kupowaliby ksiazek :) no a ubrac sie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
z ksiazkami to gorzej bo sa zbyt wysokie koszty wysylki-ksiazki sporo waza i za diabla nie obnizysz kosztow wysylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
no tak, tylko ze na ksiazkach po prostu lepiej sie znam i latwiej by mi bylo wybrac te ktore sie sprzedadza, pomijajac ze do atrakcyjnych ksiazek nie bardzo mam dojscie :P czy sadzicie ze mam szanse zarobic w ten sposob jakies 300 zl/miesiac? oczywiscie po rozkreceniu tego w ciagu kilku mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim jestem
nie zasmiecac mi tematu 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj , nie chodzi czy sprzedaż ksiazek sie opłaca , ale jak rozliczać sie z fiskusem , bo jesli miałabyś zakładać działalność gospodarczą . .... Ale na Allegro funkcjonują posrednicy handlowi .... nawet w menu mozna to znaleść . Może poszukaj jakiegoś lokalnego producenta , czy produktu , ktory by mozna sprzedawać na umowe -zlecenie , jako dodatek do etatu .... , widziałem kiedyś opisy , ze towar jest wysyłany z hurtowni X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velka85
Dobry pomysł, a może pomyślisz i sprzedawaniu na allegro w ramach programu partnerskiego? Allegro to świetne miejsce na tego typu sprzedaż, pewnie nawet o tym nie wiedziałeś. Zapraszam do przeczytania http://programypartnerskiewpraktyce.blogspot.com/2009/09/zarabianie-w-programie-partnerskim.html Dowiesz się tam, jak rozpocząć partnerską sprzedaż na allegro naprawdę niewielkim wysiłkiem i bez ponoszenia żadnych kosztów ze swojej strony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×