Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justynka28

5 tydz. ciaży a na usg nic nie ma

Polecane posty

Witam i proszę o radę. Pół roku temu moja ciąża obumarła i skończyło się zabiegiem łyżeczkowania. Teraz starałąm się znowu o dzidzisia, a w dzień spodziewanej miesiączki miałam delikatne plamienia i tak od 4 dni raz są raz nie. Zrobilam test wyszedł pozytywny, ale na usg nic nie widać, poza torbielą na jajniku, której 3 tyg temu nie było. Lekarz nie potrafił powiedzieć czy to ciąża i kazał zrobić bete, wyszło 812 czyli ok 5 tyg. Przepisał mi luteine i kazał czekać... Czy myślicie że to może być ciążą pozamaciczna albo biochemicza? Jakie macie doświadczenia, proszę o wpisy bo strasznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi obumarla w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie
Kurcze :( Może jajeczko nie jest umiejscowione w macicy? Mi USG pokazało 2,5 tyg ciążę (od zapłodnienia) wg miesiączki 4,5 tyg. Trzymam kciuki żeby to była jednak ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na razie
musisz czekać, bo w 7 tyg ja miałam nausg juz kijankę zbijącym serduszkiem. Skoro u ciebie nie widac w 5 tyg nawet kropeczki to niestety w macicy nic nie ma. Nie wiem dlaczego niema nie znam się,dziwne bo wyszedł ci test pozytywny - czyli ciąza jest pozamaciczna bądz biochemiczna, ale napewno nie masz jej w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, pęcherzyk widać jak beta jest powyżej 1000. poczekaj cierpliwie... ja byłam w 5 tygodniu i pęcherzyk miał 3 mm - co ja przezyłam! myślałam, że jest za mały :D zresztą nigdy nie możesz mieć pewności, że nie przesunęła Ci się owulacja - do zapłodnienia mogło dojść kilka dni później! dlatego też cierpliwie czekaj! zoabczysz! będzie dobrze! a póki co, łykaj magnez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliczek policzek
pewnie denerwujesz się. Moze faktycznie poczekaj na ten pecherzyk i przykolejnym usg bedziesz juz widziała. poczekasz do 7 tyg i zobaczysz juz kijanke z serduszkiem, jak nie ujrzysz wtedy kijanki to znak ze ..no własnie znak ze cos jest innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie na pewno, moja szwagierka w 6 tyg byla na usg i nic, juz byla pewna ze po wszystkim bo wczesniej miala juz ciaze obumarla a za 2 tygodnie bylo serdusio na usg :) teraz jej corcia konczy 9 miesiecy. bardziej mnie martwi ta torbiel ktorej nie bylo, bo moze to byc pozamaciczna, ja bym poszla do innego lekarza na konsultacje czy tez powie ze to tylko torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje sie i to bardzo, a czy któraś z Was też tak miała jak ja bete ponad 800, nic w macicy sie potem rozwinela zdrowa ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torbieli napewno nie było 3 tyg temu byłam na usg w 14 dniu cyklu byl pecherzyk...a moze to juz ta torbiel byla? Oczywiscie wybieram sie do innego lekarza, ale dzis pojechali na jakis kongres bo juz dzwonilam do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na razie
no to fakt dziwne ze u jednej w 6 tyg nie widac nic a u mnie w 7 tyg była wspaniała kijaneczka i widac było jak bije serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie przez późniejsza owulacje u tamtej dziewczyny, bo innego wytłumaczenia nie widze:) ale tez słyszałam że 7-8 tydz powinno bić serduszko, za 1 razem u mnie nie bylo ani serduszka ani echa zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przeszlo 4 cm torbiel nie dala pozytywnego wyniku testu ani bety,natomiastfasolke z bijeacym serduszkiem bylo widac okolo 23 dni po zaplodnieniu..moze ginekologma nie dosc dobry sprzet i warto skonsultowac z innym...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli pecherzyk nie pekl zrobila sie torbiel to tak jak piszesz z tego nie moga byc pozytywne wyniki prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam
Czy koleżanka "raz na razie" jest ginekologiem?? Z treści wypowiedzi wynika, że nie, gdyż pisze, że się nie zna, więc po co stawia tezę, że ciąży na pewno w macicy nie ma... To akurat może stwierdzić specjalista. Zgadzam się z poprzednimi postami, że to może być wynikiem późniejszej owulacji i tego autorko topiku się trzymaj :-) Trzeba wierzyć, ja sama wierzę, u mnie też nie było nic widać tydzień temu, beta wyszła 688,9. Jutro idę na kolejne USG. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, i u mnie i u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na razie
do przepraszam- skoro w 5 tyg w macicy nie ma nawet czarnej małej kropeczki to niby gdzie miałaby być? Lekarz pewnie doskonale wie ze w macicy zarodka niema, ale nie chciał pacjentki denerwowac i dlatego kazał zrobic inne badania, a sam juz doskonale wie. jak mozesz pisac ze w 5 tyg jak nic nie ma to i tak jest? skoro nie ma nic to chyba jest cos nie tak. taka jest prawda nie zebym krakała , pisze jak uwazam, bo ja w 7 tyg miałamkijanke więc logiczne jest ze w 5 tygmusiałobyc u mnie cos na znakkropeczki chociaz prawda? Tylko lekarze boją się od razu powiedzieć , zdiagnozowac, chca miec serię badań by potempowiedzieć- w macicy nadal nie ma nic..itp....a zreszta jak mnie tak atakujesz to mozna zawsze napisac. Nie, no oczywiście ze w 5 tyg nie zobaczysz kropeczki, oczywiście ze jestes w ciązy, kropeczka bedzie za 3 miesiące, taka i gadaj jej takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na razie
nie chodzi o kłótnie, ale takie pocieszanie na siłę nie powinno być. ja ciebie tez mogepocieszyć i zycze Ci wszystkiego najlepszego, ale z własnego doświadczenia mogę domysleć sie ,że skoro w 7 tyg był płód z sercem, to w 5 tyg byłpęcherzyk. Skoro pisałas ,że go nie miałas to miałas prawo się niepokoić..alenie, ona wciska ciemnotę ,że napewno tam cos jest...trzeba brac pod uwagę ,że jednak mozesz sie rozczarować. czego ci nie zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia101
ja mialam bete ponad tysiac i tez lekarz jeszcze nie widzial pecherzyka tylko torbiel w lewym jajniku ale po tygodniu juz bylo widac i slychac serduszko teraz jestem w 23 tc ,wszystko bedzie dobrze nie martw sie ,poczekaj tydzien i idz jeszcze raz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo chyba
raz narazie ma jakies kopleksy hahaha. zla jak osa. i wszystko wie. opieram nie kloccie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia101
bolalo podbrzusze ale plamien nie mialam ,dopiero w 8 tygodniu plamienia i krwawienia sie zaczely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×