Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

18.09 - 18.12 - 10 kg! zapraszam zdeterminowane

Polecane posty

Gość starajaca sie nie dac
nie waze sie wcale jak zobacze efekt po ubraniach wtedy tak z checia sie zwaze ale nie mam obsesji na punkcie wagi ile ubylo czy stoi w miejscu czy przybylo takie sprawy popropstu czuje po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie nie dac ---> bardzo mądre podejście, gratuluję:) Ja, niestety, tak nie potrafię, ważę się co najmniej co parę dni, nie potrafię się powstrzymać. Czasami do totalnie demobilizuje.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie nie dac
to iz nie staje caly czas na wage znajomi rodzina jak zobacza ze schudne to mi mowia to jest dla mnie najlepsze a nie patrzenie ciagle czy waga spada:) lubie czekac na pochwale to najlepiej mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenefer79
Cześc dziewczyny, Można się do Was przyłączyć? Moim marzeniem jest zrzucenie wydawałoby się niewielu kg bo tylko 6. Przy wzroście 1,74 chciałabym ważyć 65 kg. Moja obecna waga (71 kg) jest wynikiem cięzkiej pracy (dieta + fitness), w kwietniu ub. roku ważyłam ok 115 kg. Im dłużej jestem na diecie, tym wolniej kiloski lecą w dół:-( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie nie dac
lepiej wpisz prawde ;) po co klamac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie nie dac
coraz ciezej wierzyc w to co dziewczyny pisalyscie na poczatku bo raptem zadnego odzewu jesli topik byl zalozony po to aby cos zasygnalizowac i po 2 dniach zniknac to szkoda zachodu myslalam ze jesli ktos zaklada temat to jest naprawde osoba wiedzaca czego chce (diety) a nie popisania krutkotrwalego wsparcia adoracji pocieszenia i dalej nic jak dla mnie jest to bez sensu zawracanie komus dupy... tematem ktos dolacza a raptem wszystko pryska. No nic moze to swiadczy o nie dojzalosci w podjeciu tej wlasnie decyzji SCHUDNE JESTEM ZDETERMINOWANA.... uwazam ze lepiej darowac sobie te slowa.... jesli po 2 dniach nikogo chetnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×