Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytomnaaaa

przegapilam termin w urzedzie pracy - co teraz?

Polecane posty

Gość nieprzytomnaaaa

Mialam wyznaczony termin na 15.09.09, ale cos mi sie pomylilo i myslalam ze to ma byc 18ty... ciekawi mnie czy groza mi jakies konsekwencje z tego tytulu? zasilku nie pobieram, wiec tym sie nie martwie, ale mam stresa bo nie mam pojecia, czego moge sie jutro spodziewac? beda sie wkurzac? HELP!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
skreślili mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzytomnaaaa
aha, czyli musialabym sie teraz na nowo zarejestrowac? ale jestem zakrecona... jesu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
nie do końca. Teraz to jakiś czas nie będziesz mogła. Chyba taka kara jest rok czy może i więcej. Nie pamiętam dokładnie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był już taki temat tu ostatnio i dziewczynę skreślili z listy :(, jutro koniecznie tam idź z pismem w którym podasz uzasadnioną przyczynę niestawiennictwa ! UZASADNIONĄ- może pogrzeb, lub coś w tym stulu. Jak Cie skreślą to chyba przez miesiące nie będziesz mogla sie rejstrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaa
najlepiej to od lekarza L4, że byłaś chora, bo w to, że byłaś na pogrzebie to nikt nie uwierzy., każdy może tak powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzytomnaaaa
wlasnie czytam, ze niestawiennictwo powoduje pozbawienie statusu bezrobotnego na okres 3mcy..:D ech, samej mi sie z siebie chce smiac... dzieki monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie pomylilam
mysle ze to zalezy od babki,moja byla wyrozumiala powedzialam ze zle zapisalam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfghfh
po co sie tam rejestrujecie jak nie dostajecie zasłku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryy
a ja sie rejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciagu tygodnia od daty tej co si nie wstawilas mozesz napisac podanie i podac jakis mocny powod dlaczgo nie bylas wowczas jesli pozytywnie rozpatza ta prosbe to nie skrsla Cie z listy a jak skresla to musisz od nowa sie rejestrowac:/ i np zaniesc nip i jakies aswiadczenia inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Lekarz może wystawić zwolnienie 3 dni wstecz.A co do głupiego pytania "po co się rejestrujecie jak i tak nie dostajecie zasiłku" po to aby mieć ubezpieczenie i ciągłość pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSDS11111
JAKA CIAGLOSC PRACY??? bedac zarejestrowanym bez prawa do zasilku nic sie nie ma tylk ubezpieczenie a skreslaja na 3 miechy jka sie nei stawisz najlepiej od razu do dyrekcji czy kierownika isc sie usprawiedliwic a jedli is eodmowi jest sie wykreslonym, najlepsza metoda isc na rozmowe z pracodawca jesli sie zle spraedasz a nie bedziesz gadac ze nie chcesz pracowac to napisze ze ciebie nie chce a jak bedzie chcial to co z tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezro bo tna
ja ostatbnio przegapiałam termin i babceczka kazała mi napisać podanie do dyrektoera o usprawiedliwienie i normalnie liste podpisąłam a za dwa dni mialam wyznaczony termin korekcyjny. ile razy mozna odmówic chyba 2 a za trzecim razem odmowa swiadczen j nasteouje prawdz na stronie internetowej urzedu w ktorym jestes zarejestrowana u mnie jest napisane wszystko o prawach i oboiazkach bezrobotnego. ps sory za liczne błedy ale dzieciaczek pomaga mi w pisaniu :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam pytanko jak się nie stawiłem na spotkanie to grozi mi coś jeszcze oprócz skreślenia z listy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance wydrukowałem pismo, poświadczenie na moją firmę i firmę kolegi, że w tym dniu odbywała rozmowy kwalifikacyjne i dołączyłem te poświadczenia do odwołania/prośby do PUP o wycofanie utraty statusu osoby bezrobotnej i opisałem, że nie miała transportu i nie wyrobiła się w tym dniu. Pojechała do PUP z 5 dniowym spóźnieniem i przeszło :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o czym rozmawia się na takim spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×