Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CYRK CYRK CYRK

Co jest grane z TĄ PRACĄ??TO JAKIŚ CYRK!!!!

Polecane posty

Gość CYRK CYRK CYRK

Witam Was... Nie jestem mega wykształcona, mam srednie i kilka kursów...jestem komunikatywna i obrotna...sazukam pracy od czerwca...w handlu, w spozywce, bo w tym najlepiej sie czuje i na tym naprawde dobrze sie znam...I NIC- Na 130 wysłanych podan-4 telefony...jeden-1100 na reke z premia, praca po 12 godzin...drugi-940 na reke, praca pn-pt po 9 godzin... W koncu wsciekla siedzeniem w domu zzielam byle co-7 zł na godzine....o umowie cisza, codziennie po 9 godzin...+soboty po 10....wrocilam dzis do domu i padlam na ryj! NIE MAM SIŁY...chyba otworze cos swojego-nawet kiosk z marchewka bo rece opadaja!!!! Ja dymam 9 godzin, pot po tyłku sie leje a mój szef siedzi obok i łapy zaciera....a co???Ja tak nie moge, jak on?Inna jestem? O NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i kogo to obchodzi
że też możesz jak szef siedzieć i trzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaafdfdsfsdf
ja tez sie zastanawiam co jest grane Tez moglabym pracowac w sprzedazy ale zarobki sa gorzej niz marne jeszce umowy pelnej nie chca dac tylko na pol etatu niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie żuli
jak bym stanęła przy szosie to też by mnie praca znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghfhfh
heheh dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra:( a przedstawicielem nie mozesz byc wtedy sie wiecej zarabia co masz na mysli pioszac "praca w handlu"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRK CYRK CYRK
Praca w handlu? Ogólnie-sprzedaż;) sklep spozywczy itp... Z tej ostatniej pracy zrezygnowałam, zaproponował mi zlecenie i kazał pracowac po 10 godzin dziennie+ soboty po 10-kto to na dluzsza mete by wytrzymał?Ja bylam u niego 3 dni po 10 godzin i mialam dosc...bo ruch ma straszny!Oczywiscie mi nie zapłacił bo sie "szkoliłam" a ja na spozywce "zeby zjadlam" i mam bardzo duze doswiadczenie-zreszta zostawil mnie tam sama to musialam dawac rade, prawda? Jeszcze od sierpnia zmieniło sie prawo pracy na lepsze dla pracodawcow-jak je dzis przeczytałam to mi rece opadły... Wiecie co?Mam wrazenie jakbym cofnela sie w czasie o kilka lat+kiedy o prace bylo bardzo ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRK CYRK CYRK
Ja nie wymagam duzo, chce umowe o prace, 1300 na reke i prace po 8 godzin...moge pracowac w weekendz+nie ma sprawy ale chce miec za to wolne albo zaplacone, poprostu...nigdy nie zarabialam mniej niz 1320zl na reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRK CYRK CYRK
Juz o tym myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRKUFKO JESTEŚ MĘCZĄCA
Widzisz pracę tylko przez pryzmat spożywczaka. Weź się w garść, dokształć, bo w tym co robisz zęby zjesz i nic nie osiągniesz. Osiem godzin i wolne lub płatne za soboty i niedziele to w budżetówce lub np. w bankach. nigdy w spożywczym. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd jest zamierzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvfcsx
idź do burdelu to będziesz miała 1000 zł dziennie i nie pierdol głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRK CYRK CYRK
CYRKUFKO JESTEŚ MĘCZĄCA Jak mecze to nie czytaj...proste! Myslisz sie, ja pracowałam w markecie, mialam umowe na caly etat, pracowałam kodeksowo, nie wiecej niz 8 godzin i w miesiecu mialam 8-9-11 dni wolnego...w zaleznosci jak w danym miesiacu wypadało...ale niestety zostałam zwolniona razem z 20 osobami z powodu kryzysu... Wiec taka praca nie jest tylko w budzetówce i nie tylko w bankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytasz dokładnie
bo tylko w bankach i w budżetówce masz soboty i niedziele wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczwgo jestes taka upart
i chcesz koniecznie pracowac w spożywce, kiedy to naprawd ciezka praca?? to juz lepiej - jesli w handlu - w jakiejsc galerii w sklepie odziezowym, tam zarobisz wiecej (nie mowie ze wszedzie, ale sa sklepy ktore placa dobrze) a z jakiego jestes miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxSsSS
ja pracuje w budzetowce i zarabiam 1200 po dwoch latach pracy wczesneij zarabialma najnizsza krajowa wiec tez nie ma koosow kiedys byly lepsze zarobki a traz faktycznie poorbila sie jaks kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
to sie ciesz ze ktoś wogóle zadzwnił do ciebie! do mnie nikt nie dzwoni.. mam licencjat z jednych studiów robie mgr z innych i tez telefony milczą. chodze roznosze cv gdzie sie da po róznych branżach aby tylko pracować, i lipa! raz chcą studentki ja jestem rocznik 84 czyli już nie biorą mnie pod uwagę, innym razem studentek nie chcą a niby nią jestem.. i tak źle i tak nie dobrze! ciągle coś im nie pasuje, a to ze doświadczenie nie takie albo go brak.. najgorzej znaleść prace w małym miasteczku, ehhh już nawet mysle o jakieś własnej działalności bo jak tak dalej pójdzie to bede całe zycie w domu siedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYRK CYRK CYRK
Jestem z Wrocławia... Ja cv rozsyłam wszedzie!!!Po odziezowkach tez...wszedzie!!! Wczoraj bylam na rozmowie z (sklep miesny)-mowa byla, że tylko wedlinki, kiełbaski itp-miesa surowego nie....okazało sie inaczej...(ja nie moge pracowac z mieskiem bo mam odruch wymiotny i sie brzydze-poprostu) Okazało sie, ze 1/2 etatu, że 750 na reke...NO CYRK! Ja nie chce brac czegos ot tak, skoro z góry wiem, że zrezygnuje! Chce miec prace na cały etat ale pieniadze jakie mi proponuja sa poprostu żałosne i nie adekwatne do obowiazków...Ja pracowałam w administracji panstwowej-kasa zadna ale i robota zadna-laski z pokoju siedziały po 8 godzin na allegro...ja jestem tego zdania, ze internet mam w domu a do pracy ide pracowac...siedzenie na tyłku i patrzenie w aukcje 8 godzin to dla mnie meka... Cały czas mysle nad działalnoscia, non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklopjn
to otwórz tą działalność i daj spokój z tym jęczeniem ja mam licencjat, robie magistra, pracuje za 1200 zł netto za pełen etat i jakoś nie narzekam, bo trzeba zacząć od "podłogi" nikt ci nie da 2 tysięcy po maturze i pracy w jakimś markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×