Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulawka

NIEMIECKIE PROSZKI DO PRANIA

Polecane posty

Gość gość
"Ja uwielbiam bold w tabletkach razem z płynem do płukania jest boossski .A dzis kupiłam dash jakis z cytrusami na opakowaniu universalny i czekam na przesyłke i bede prac .Co do płynów do plukania wole niemieckie .Próbowalam tez persil proszek skoncentrowany do białego i jest super " Gdzie robisz zakupy? Masz jakiś zaufany sklep internetowy, gdzie znajdujesz wszystko czego potrzebujesz w dobrych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w sklepie koło siebie bolda ale cos go dlugo juz nie ma i 1- szy raz zamówiłam na allegro tego bolda i dasha sprzedawca to akupuj-pl wiem ze maja sklep internetowy i same pozytywy wiec mam nadzieje ze sie nie przejade na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro on jest , bo własnie tam byłam i nic ten uzytkownik nie sprzedaje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sklep internetowy www.radziemska.pl. Polska firma i robią bardzo dobrej jakości chemię bo z tego co poczytałem ich produkty z powodzeniem sa stosowane w hotelach, pralniach i domach opieki, starości itp. Firma nie prowadzi sprzedaży w marketach dlatego mało jest kojarzona przez przeciętnego człowieka, ale prowadzą sprzedaż detaliczną przez stronę bo sam zamawiałem od nich proszek. http://www.sklep.radziemska.pl/uni_biel-c9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiecka chemia wciąż jest lepsza od naszej (od czasu do czasu odstawiam proszki niemieckiej produkcji i sprawdzam, ale testy niestety wciąż wypadają lepiej na korzyść tych z Niemiec).. A co do kupowania takich proszków w sieci, to fajne ceny i szybka wysyłka jest w Pralince (sklep internetowy www.pralinka.pl ) - można kupić nie tylko proszki, ale i płyny do płukania czy trochę słodyczy. Z niemieckich proszków: wg mnie najlepszy jest Persil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie z holandii jak pracowalam przywiozlam torbe arielow z lenorami i zele do prania takie geste male ariele, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa27
kupuję niemieckie proszki w sklepie alechemia.pl Piorą lepiej, ładniej pachną, można je kupic taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w sklepie internetowym www.chemia-forma.pl wysyłka darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka444
wysylka darmowa jak sie zamowi za 300zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zauważalnej różnicy między proszkami, raz się skusiłam żeby sprawdzić- żadnego "och i ach"- normalny proszek, nie wybiela białych (ta bielsza biel), nie odpiera wszystkich plam- tak jak nasze proszki same się nakręcacie, bo trawa jest bardziej zielona w cudzym ogródku :-) szkoda czasu i zachodu (i pieniędzy) na latanie po targach czy 'specjalnych' sklepach widziałam też kiedyś program w tvn style na ten temat ("Wiem co kupuję"), podsumowaniem było- żeby jednak stawiać na polskie proszki (podobnie proszki w tabletce, proszki/płyny w kapsułkach- nabijanie kasy) używam tylko płynu do prania czarnych rzeczy i płynu do wełny i jedwabiu, ten do czarnych ma chyba coś dodane, bo mi różową koronkę przy czarnej piżamie zafarbowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChemicalBrothers
Tanie proszki niemieckie!!! Ariel 8.4 kg 100 zł! info: marcin199@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia chemii PAKRYWI
www.pakrywi.sklepy24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznać ,że niemiecki proszek jest oryginalny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka misia
Ja ostatnio kupilam softlan niebieski, i taki zielony aroma bodajze, i proszek weisser riese do coloru, rewelacja. Sprzedawca podal mi do powachania zel do prania z tego wisser riese - boski. A i polecam odplamiacz sil - idealnie usuwa plamy. A kupilam to w Rzeszowie, w Respanie, na pierwszym pietrze chyba to bylo, w kazdym razie przy schodach. Obsluga bardzo mila i szczerze doradza. Bo gdzies na necie wyczytalam o sklepie na chmaja w Rzeszowie, no ake tam nic juz nie ma zamkneli chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka misia
Jak poznac czy oryginalna chemia ? Przede wszystkim patrzysz na kod kreskowy 4 z przodu to Niemcy, 54 to belgia itp, a po drugie jesli cena jest niska to jest to podejrzane, ze proszek jest przesypywany lub jakis chłam. Najepiej sprawdzic ceny u konkurencji, bo ceny nie bedą porównywalne do tych odpowiednikow polskich, tylko napewno wyzsze. A na sam poczatek kupuj mniejsze wersje produktow na przetestowanie. Teraz o sprawdzonego dostawce chemii jest naprawde trudno. Ja szczerze polecam w Rzeszowie sklep w Respanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście polecam produkty Waschkonig od prawie roku je używam, próbowałam już wszystkie produkty z tej serii i z każdego jestem zadowolona czy to proszek , płyn do prania czy do płukania i to wszystko za dobra cenę polecam też płyn do płukania softlan ja kupuje przez internet w hurtowni hurt-anna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytakaaa
powiem tak: można sobie mówiść co chcecie, że się wspiera szwabów, że wcale nie lepsze te ich produkty - oszukujcie się ile chcecie, ale do polski naprawdę docierają gorsze produkty, ktore często są nawet droższe. Z siostrami zamawiamy tutaj: http://sklepzproszkami.pl - raz zaryzykowałyśmy, spróbowałyśmy i rzeczywiście świetne, oryginalne, ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna19_85
Po pierwsze - większość niemieckich proszków są produkowane w Polsce. Wystarczy zarejestrować firmę w Niemczech i tak oto Polska firma produkuje proszek pod niemieckim kodem. To, że proszek jest produkowany w Polsce nie znaczy, że jest gorszy. Wcześniej kupowałam droższe proszki (Persil, Ariel, Omo). Ostatnio dałam szansę taniemu proszkowi Fresh, który kupiłam w Auchan. I to tylko dlatego, że producentem jest firma z Polski. Jestem zadowolona z tego proszku a przy okazji nie przepłacam. Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Czas otworzyć oczy na naszych producentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkazkrakowa
Niemieckie proszki do prania są dużo, dużo lepsze, niż polskie i tutaj nie ma w ogóle z czym dyskutować. Polecam http://sklepzproszkami.pl/ - dobre ceny i wszystko oryginalnie zapakowane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TarniM
sklepzproszkami.pl polecam serdecznie - taniej nie znajdziecie. :) Wszystko oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinni
Ja kupuję na sklepzproszkami.pl i jestem badzo, bardzo zadowolona. Świetne ceny, a produkty oryginalne i dużo, dużo lepsze niż polskie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie większość środków czystości, włącznie z niemieckimi proszkami kupuje w tym sklepie internetowym http://czysto-w-domu.pl, duży wybór i wygodniejsze zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbizik
@bambinni już tak nie najeżdżaj na polskie produkty. Używałem polskich i niemieckich proszków z różnym rezultatem. Raz byłem zadowolony raz nie i nie zależało to od pochodzenia proszku tylko od konkretnej marki. niektóre polskie proszki prały lepiej, inne gorzej. W niemczech też można kupić syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldowitka
No właśnie! co to za argument, że polskie albo nie? Kupowałam niedawno samochód. facet mówił, że ze szwajcarii więc musi być dobry, a teraz ciagle po warsztatach z nim jeżdżę. Właśnie, ktoś chce kupić saaba? :D A w temacie, jest super polski proszek do dezynfekcji prania, którego używam z powodu alergii w rodzinie i na żaden inny bym nie wymieniła. kosztuje niecałe 30 zł za 3 kg i radzi sobie ze wszystkim, wybija wirusy, grzyby. Znajdźcie mi taki niemiecki proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale to sa bujdy z tym że niemieckie proszki lepiej dopierają.puści taka jedna z drugą plotę i ta żyje swoim własnym życiem.piorę w proszkach kupionych w polsce i w proszkach z niemiec .nie widzę różnicy.mąż często jest w niemczech i przywozi stamtąd proszki,płyny,kulki pod pachy i inne d**erele z chemii i niczym się nie różnią.np.ostatnio taka kulka nivea ,antyperspirant ,ma taki sam zapach i tak samo działa ,jedynie naklejka z tyłu w języku niemieckim a u nas po polsku.płyny do płukania wcale nie pachną dłużej ani nie robią nic innego niż płyny kupione w Polsce.skąd wy ludzie te głupoty bierzecie to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedno jest pewne, że są bardziej skoncentrowane i przez to maja intensywniejszy zapach. Ja z niemieckich produktów kupuje głównie płyny do płukania i kostki do WC w sklepie internetowym http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/ , w hurtowych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×