Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajlo

Super idiotyczne pytanie/twierdzenie o sexe

Polecane posty

Gość Pytajlo

Z jakim sie spotkaliscie np. - czy od calowania mozna zajsc w ciaze ? - jak uzyc prezerwatywy => polyka sie przed czy po ? - od masturbacji mozna oslepnac i byc impotentem Jakie znacie inne, piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nie wolno uprawiać seksu. ;) jestem w 37 i mam zajebisty seks, jest to bezpieczne, jak za tydzień donoszę to mogę nawet łatwiej urodzić, zdrowsze dziecko :P przytyłam tylko 6kg i dalej niezła ze mnie dupa, tylko z brzuszkiem, więc się niczego nie wstydzę i bzykam z mężem jak mi tylko wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ssz4
niech bachor zajada sperme mojego mezusia bedzie zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ssz4
a wiece jak mnie sie pizda rozwrla? mezus moze mi reke wsadzic do wiadra tego i juz dzis glasiac naszom fasolkem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo kiepski podszyw :P nie wyszedł, bo nawet śmieszny nie jest. postaraj się bardziej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do idiotycznych pytań- to wystarcz spojrzeć na spis pytań na kafe :D przecież tam co 3 pytanie woła o pomstę do nieba :) przykłady? Mężatki - czy kochankowi też robicie loda, czy tylko mężowi? Czy sex z gumce to zdrada? Mam przerost lchtaczki o 12 cm. Czy to sie da leczyc? pytanie do kobiet majacych nadwage - czy w czasie seksu sie rozbieracie? Żona starsza 4 lata - czy to waszym zdaniem normalne? większość to prowokacje, ale kto wie... może faktycznie ktoś myśli że jak gume ubierze to nie zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeej 4
wystarczy toj wpis przeczytac i juz amm obraz niedorozwinietej kury domowej hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×