Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robiććć

właśnie zauważyłam ślady

Polecane posty

Gość co robiććć

sperm.. na bokserkach mojego męża, są też ślady suchej wydzieliny koloru żółto pomarańczowego, jestem w szoku, co robić co myśleć, na koszulce też są ślady żółto pomarańczowe na dole bluzki na samym środku:(a wczoraj odmówił sexu, zbierał siły dla innej...co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co
wypierz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robiććć
no właśnie siedzę i ryczę, spakowałam się ale tak mi trudno, napisałam mu w smsie a on na to ze mam paranoje, dosłownie brak mi słów, a wczoraj nie bylo go cały dzień, wyłączył telefon, powiedział że jedzie do lekarza podbić książeczkę , a wiecie co wcale jej nie wziął:(a potem mówił że zapomniał, że był w pracy, zadzwoniłam tam powiedzieli że go nie ma i dziś czyli wczoraj nie będzie...w sumie mogli pomyśleć że chodzi mi o to czy pracuje w ten dzień, ale sam fakt, jak wrócił to mówił że sobie sam siedział w lesie...ale aż 10godzin...a ja sama w domu:(Boże dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaaaaa
Bardzo przykro tego słuchać :O:O:O ale myślę że jeśli ktoś już tak nakombinował i tak kłamie to ... hmm trudno coś radzić komuś kto już przeżył jakiś czas z drugą osobą. Może na razie się wyprowadź i to wszystko przemyśl. Najlepiej gdyby się przyznał. A ty to sprawdź. Jeśli podejrzenia są słuszne a on idzie w zaparte to nie ma już szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singi
Ale dziwna i nielogiczna jesteś kobieto. Gdyby się piepszył z inną to nie znalazła byś śladów sper.. ani na bokserkach ani na koszuli , bo jak ? przez gacie ją posówał? Albo gościu sobie strzepał przez spodnie, albo czymś za mocno podjarał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgggjkb
bardziej by mnie zainteresowal kolor tej spermy, bo zolto pomaranczowy nie jest normalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że kolor nie był złoty. może jakiś pożytek materialny by był z tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×