Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko szanelkaaaa

Uzaleznienie od masturbacji a brak własnego pokoju.

Polecane posty

Gość koko szanelkaaaa

Witam, za kilka dni wyjezdzam na studia, gdzie bede mieszkac w pokoju z 2 wspollokatorkami. Problem polega na tym, ze jestem uzalezniona od masturbacji... zawsze mialam swoj pokoj, wiec to nigdy nie bylo problemem, a teraz nie wiem jak przetrwam :P Moze ktos tez ma taka sytuacja i jak sobie z nia radzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgre45
rób to w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanelkaaaa
zadne uzaleznienie nie jest fajne, ale brak mi silnej woli (i faceta ;) ) zeby przestac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonny
no to a znajdz se faceta b powiedz współlokatorką o tym może one też mają ten sam problem :P razem lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
Dziewczyny są w tej dobrej sytuacji, że są dziewczynami i widok ich masturbacji nikogo nie peszy. Zatem jak pojedziesz na studia to normalnie się masturbuj. Pewnie Twoje współlokatorki też to będą robiły, no chyba że nie będą kobietami ani dziewczynami hehehehehe. A na studiach znajdź sobie sponsora. Niedość że kasa to i zaspokojenie o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomaszka
ale cie cos w glowke puknelo :O kazda masturbacja powinna byc na osobnosci, czy to meska czy damska, ja jako kobieta nie zyczylabym sobie by moja wspolokatorka sie masturbowala obok mnie, no chyba cie posralo! tylko prawiczek opetany wizja masturbujacej sie kobiety mogl cos takiego wymyslic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób to gdzie indziej
Ja, jak to jeszcze robiłem, to starałem się szukać nietypowych miejsc. Tak jest dużo brardziej ekscytująco. Jak nie wierzysz, to sama sprawdź. W dodatku kibiecie jest dużo łatwiej. Można to zrobić za biurkiem, w autobusie, kinie i nikt nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21typ
hyhy tez jestem uzalezniony;p ale udaje mi sie nie fazowac przez meicha dwa jak sie zmusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram złom puszki miedź
no właśnie zawsze możesz zrobić to pod kołdrą nikt sie nie gapnie a facet jakby chciał se puknąć to by z kołdry namiot sie zrobił, więc pod tym względem to macie luzik a i pogadaj ze współlokatorkami może bedziecie sie zaspokajać we trójke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmzzz
koko szanelkaaaa, a ladna jestes? Poszukaj sobie faceta i najlepiej z nim zamieszkaj i sie bedziecie co noc bzykac, zajebista sprawa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanelkaaaa
Tylko boję się, że hałas wibratora pod kołdrą może mnie wydać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×