Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqrka.

co ze szczypiorkiem??? jakies przepisy???

Polecane posty

Gość qqqrka.

co mozna zrobic ze szczypiorkiem?dostalam dwa duze szczypiory i nie mam pomyslu??Cos na kolacje, obid_obojetnie. Oprocz jaecznicy i twarozku ze szcypiorkiem. Dajcie pomysly :) dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka z jajkiem i szczypiorkiem: 1 salata peczek szczypiorku 3-4 jajka ugotowane na twardo (lub wiecej jak ktos lubi) Sos: majonez kwasna smietana lub jogurt musztarda (najlepiej "gladka" typu kremska lub delikatesowa) sol pieprz ew cukier Salate oplukac i porwac na kawalki, szczypiorek posiekac, jajka obrac i pokroic w guba kostke, ew w kawalki tak na oko :) sosu przygotowac tyle ile lubicie, ja lubie duzo ale np moj tata tak tyle o ile. wymieszac majonez ze smietana lub jogurtem pol na pol, dodac musztarde (zaleznie od upodoban) sol, pieprz i cukier (ja lubie lekko slodkawy sos) skladniki wymieszac w misie i podawac od razu po przygotowaniu. najlepiej smakuje ze swiezym chlebkiem. smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka.
wyglada smakowicie, wykorzystam przepis. Ktos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionek z brylatem
Ja! Ja znam przepis na sałatkę ze szczypiorkiem w roli głównej! :D - szczypiorek posiekany - kukurydza konserwowa odączona - tuńczyk w sosie własnym odsączony - majonez (Winiary mi pasi :) ) Zussammen wymieszać i schłodzić :) Króluje na imprezach wszelakich od dawien dawna i nawet moja siostra co to ryb nie jada - taką sałatką nie gardzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokroić i przyprawić
jak mizerię - pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja na twardo rozgnieść, dodać sporo szczypiorku, sól, pieprz do smaku, wymieszać z majonezem - pasta jajeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiorek mozesz dodac
do kanapek np z salata, szynka, serem, pomidorem, ogorkiem i posypac grubo szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka.
dziekuje za przepisy, salatke na pewno zrobie i wykorzystam inne rady tez, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyporek mozesz też zamrozić
pokrojony, później dodać do sosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka.
no wlasnie, moge zamrozic. Czemuz na to nie wpadlam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrożony jest ok :) ja uwielbiam sos szczypiorkowy do ziemniaczków i jajka, smaki z dzieciństwa babcia takie danie robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×