Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NOI22

Czy którejś z was się udało zajść w ciąże po odstawieniu tabletek anty?

Polecane posty

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne,teraz chce zacząć starać się o dziecko.Mam pytanie czy którejś z was się udało po odstawieniu zajść? I w jakim czasie? Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem :) Z góry dziękuje za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegee
hej:) ja po 2 latach brania plastrow zaszlam po 5 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwerstone
Mnie tez po 3-4 miesiacach od odstawienia.Bralam pigulki ponad pol roku.Dzieki nim tak naprawde zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie bo mi lekarz dal tabletki anty na 4 miechy,dlatego żeby uregulować @ i ze niby to tabletkach anty szybciej zajdę :) Ile czasu odczekałyście zanim zaczęłyście starania? Moj gin kazał poczekać do naturalnego @.Ale kurde ja już dość długo staram się o dziecko i nie wiem czy wytrzymam z tym czekaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwerstone
A masz inne wyjscie!?Skoro juz tyle czekasz to daj sobie szanse i sprobuj tej metody.Ja dzieki pigulkom zaszlam.Identycznie jak Tobie kazal mi brac tabletki zeby wyregulowac@i udalo sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegee
ja odrazu zaczelam ale wiadomo ze po 2 latach brania jeszcze mnie trzymalo z 2 tyg.. sluchaj lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz masz racje,poczekam te 3 tygodnie :) Jakie bralas tabletki? Ja yasminelle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwerstone
Ja Yasmine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegee
mojej mamie kiedys tez dal lekarz tak tabletki bo nie molgla zajsc z moim bratem ! bo podobno za bardzo chciala zajsc.. i traktowala sex przedmiotowo by zajsc w ciaze po 3 latach zaszla jak sie odblokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lekarz mowil ze mozna ale lepiej odczekac :o Ja nie bralam 2 lata tylko 4 miesiace,ale mowie wam tak bardzo chce zajsc w ta ciaze ze juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egeszegee ---Wlasnie ja tez sie boje tej blokady :o Bo to psychika sie blokuje :( Lekarze mowia ze wszystko ok,ze jestem zdrowa a zajsc nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy juz urodzilyscie czy dopiero jestescie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegee
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nawet masz podobne zainteresowania jak ja :) pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem ciekawa
Czy komus sie szybku udalo,jak odstawilam tabsy 6 wrzesnia.brqalam tylko 3 miesiace.ja zaczynam odrazu starania :) Nie braam ich dlugo,a na plod nie przejdzie nic bo juz napewno organiz sie oczyscil.Piszcie dziewczyny,jestem ciekawa bardzo...W jakim czasie wam sie udalo....Czy ktorejs udalo sie odrazu po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem ciekawa
Wow gratulacje :) A ile czasu bralas tabletki? Staralas sie o dziecko czy poprostu tak wyszlo ? sorki za te pytanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam pół roku...wcześniej rok przerwy a jeszcze przedtem 3 lata... Tak, chciałam mieć dziecko, ale nie sadziłam, że zajdę w 1 cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem ciekawa
Ale fajnie tylko pogratulowac :) Moze w koncu i ja zajde ja juz 3 lata sie staram :( teraz mialam tabletki anty na uregulowanie @.Mialam je brac 6 miesiecy ale nogi mnie bolay zle sie czulam no i gin kazal odstawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×