Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajjalarrives

Zepsucie moralne społeczeństwa

Polecane posty

Gość dajjalarrives

Jestem muzułmaninem i czytając posty na forum wniosek o zepsuciu społeczeństwa nasuwa się sam. Niektóre rzeczy jeszcze ujdą, bo nikomu do tego co robisz we własnym domu, ale szantażowanie kobiety aby się z nim przespała czy różne inne formy zdrady, dewiacji itp są wprost obrzydliwe. Zaraz zostanę tutaj zmieszany z błotem. Trudno, szanuje wasze zdanie na mój temat. Zastanawiam się tylko czy są tu osoby, które mają podobne przemyślenia po przeczytaniu tematów tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfghbny
dziwne ze w muzulmanskim swiecie kobieta nie ma nic do powiedzenia, za maz wydaje sie 8 latki i nie ma tu zadnych dewiacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj każdy pisze co chce ale czy wszystkim należy wierzyć...świat jest zepsuty a w internecie pełno nienawisci i braku moralnośći to są jeszcze normalni ludzie dla których wazne są inne wartosci liczy sie człowiek jego dobro i przyjazń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie tu nie było. Ostatnio bardzo absorbują mnie problemy ekonomiczne Stanów Zjednoczonych oraz kryzys polityczno-gospodarczy na Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, w lipcu pewnej nocy miałem w trakcie snu wizję. Pan objawił mi że 1,2 i 25 października na świecie wydarzy się coś ważnego. Nakazał mi się przygotować na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwert
1 cie przyjmują, 2 badają, a 25 zmienią ci wreszcie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×